با حضور لاریجانی صورت گرفت؛

تجلیل از نمایندگان و کارکنان جانباز قوه مقننه

مجلس

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی مراسم تجلیل از نمایندگان و کارکنان جانباز قوه مقننه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، بعد از ظهر امروز مراسم تجلیل از نمایندگان و کارکنان قوه مقننه با حضور علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی نیز در کنار علی لاریجانی حضور داشت از نمایندگان جانباز مجلس شورای اسلامی تجلیل شد.

بر این اساس کمال علی پور، علی علی لو، بهروز نعمتی، امیر خجسته، اسماعیل کوثری، عوض حیدرپور، عباس فلاحی، ابراهیم رضایی، حسین فتاحی، مجتبی رحماندوست، سید سعید زمانیان، غلامعلی جعفرزاده، محسن صرامی، محمد رضا رضایی کوهی، حبیب برومند، حسین مظفر، محمد مهدی برومندی، محمد دهقانی، محمد حسن آصفری، مهرداد بائوج لاهوتی، احمد سجادی، سید امیرحسین قاضی زاده، رضا رحمانی، محمد صادق جوکار، محمد باقری، حسین گروسی، فتح الله حسینی، محمد جواد کولیوند، عبدالله تمیمی، عباسعلی منصوری آرانی، عباس قائید رحمت، علی اصغر زارعی و احمد امیرآبادی فراهانی نمایندگان جانباز مجلس شورای اسلامی بودند که با اهدای لوح تقدیر از سوی رئیس مجلس از آنها تجلیل شد.

همچنین در این مراسم از 9 تن از کارکنان مجلس شورای اسلامی که به درجه جانبازی در هشت سال دفاع مقدس نائل شدند، تجلیل شد.

به گزارش مهر، در این مراسم که در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد محمد کوثری نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات گفت: در آن مقطع زمانی جنگ لازم بود که از سرزمین عزیزمان دفاع کنیم که در این دفاع عده ای به درجه جانبازی نائل شدند و عده ای از عزیزان دیگر شهید شدند که ان شاء الله رضایت خداوند را جلب کرده و بتوانیم راه شهیدان را دنبال کنیم.

وی افزود: این فرهنگ می تواند راهگشا باشد زیرا طبق فرمایش رهبری ما به مدیریت جهادی نیاز داریم.

کوثری ادامه داد: همان طور که در دفاع مقدس این شخصیت ها نشان دادند که با روحیه جهادی کار جلو می رود در جهت عملی کردن اقتصاد مقاومتی هم نقش داشته و مدیریت جهادی را در عمل نشان دهند تا هرکس به نوبه خود این نقش را ایفا کند.