تقدیر لاریجانی از وزیر نفت در صحن علنی مجلس

مجلس

برنامه‌های مناسبی برای گسترش راه‌آهن، مترو و همچنین گازرسانی به تمامی مناطق کشور از جمله روستاهای بیش از 20 خانوار در وزارت نفت تهیه شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت گفت:‌ اقدامات وزارت نفت زمینه را برای بهینه‌سازی مصرف سوخت و توسعه صنعت نفت فراهم کرده است.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی پس از اتمام گزارش وزیر نفت درخصوص اقتصاد مقاومتی گفت: از اعلام برنامه‌های زمان‌بندی شده وزارت نفت در توسعه صنعت نفت و گاز کشور تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای طرح‌های وزارت نفت باعث شده که زمینه برای بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور فراهم شود.

لاریجانی ادامه داد: برنامه‌های مناسبی برای گسترش راه‌آهن، مترو و همچنین گازرسانی به تمامی مناطق کشور از جمله روستاهای بیش از 20 خانوار در وزارت نفت تهیه شده است.

رییس قوه مقننه افزود: بنابراین با توجه به اختیاری که در بند (د) قانون بودجه در بخش نفت قائل شده‌ایم انتظار می‌رود که بهینه سازی در مصرف سوخت با همکاری دستگاه‌های اجرایی و تحقق راه‌های اجرای آن فراهم شود.

وی یادآور شد: در مورد آینده‌نگری بودجه‌های نفتی و افزایش صادرات نفت باید بررسی‌های کارشناسی به عمل آید و کارگروه‌های مشترک و همچنین مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در این زمینه بررسی‌های کارشناسی به عمل آورد.

کد N323326