استاندار تهران:

آیت‌الله مهدوی كنی به فكر وحدت جامعه هستند

سیاست داخلی,استاندار تهران,هاشمی,آیت‌الله مهدوی كنی,بیمارستان بهمن

آیت‌الله علم الهدی، الهام امین‌زاده، حجت‌الاسلام رییسی، امیر پوردستان، مصطفی پورمحمدی و علاءالدین بروجردی از دیگر چهره‌هایی بودند كه امروز با حضور در بیمارستان بهمن، از آیت‌الله مهدوی كنی عیادت كردند.

استاندار تهران مردم‌داری را از خصایص آشكار آیت‌الله مهدوی كنی دانست و گفت: آیت‌الله مهدوی كنی به فكر وحدت جامعه هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا سید حسین هاشمی پس از عیادت از رئیس مجلس خبرگان در خصوص وضعیت آیت الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت ایشان به شکل پایدار است.

وی با اشاره به خصایص آیت الله مهدوی کنی اظهار داشت: همانطور که پیامبر (ص) لبخند بر لبانشان بود، ایشان نیز چهره‌ای شادابی بودند.

استاندار تهران ادامه داد: یکی از خصایص آشکار آیت الله مهدوی کنی اخلاق ایشان بود که موجب جذب و ارادت من در سال‌های گذشته شد.

استاندار تهران ویژگی دیگر آیت الله مهدوی کنی را مردم‌داری دانست و خاطرنشان کرد: ایشان با همه اقشار در ارتباط بوده و به فکر وحدت جامعه هستند.

گفتنی است آیت‌الله علم الهدی،آیت‌الله مقتدایی الهام امین‌زاده، حجت‌الاسلام رییسی، امیر پوردستان، مصطفی پورمحمدی،علی دارابی معاون سیما رییس سازمان صداوسیما و علاءالدین بروجردی از دیگر چهره‌هایی بودند كه امروز با حضور در بیمارستان بهمن، از آیت‌الله مهدوی كنی عیادت كردند.

کد N322546