آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی در جمع خبرنگاران:

آیت‌الله مهدوی‌کنی اسوه‌ای حسنه برای مسئولین هستند

سیاست داخلی

آیت‌الله مهدوی‌کنی چندین‌سال عمر خود را در دوران انقلاب در زندان‌ها سپری کرد و در همه مسئولیت‌ها برای خدمت به اسلام و رهبری تلاش نمود و آثار فراوانی نیز از خود بر جای گذاشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی بر ابعاد سیاسی، اخلاقی و معنوی اسوه‌ای حسنه برای مردم، مسئولین و دانشگاهیان است.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در جمع خبرنگاران درباره شخصیت وی گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی فقیهی سخت‌کوش و رهرو راستین راه امام و ولایت هستند.

وی ایشان را سرمایه‌ای ارزشمند برای انقلاب خواند و افزود: آیت‌الله مهدوی‌کنی چندین‌سال عمر خود را در دوران انقلاب در زندان‌ها سپری کرد و در همه مسئولیت‌ها برای خدمت به اسلام و رهبری تلاش نمود و آثار فراوانی نیز از خود بر جای گذاشت.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی اظهار داشت: آیت‌الله مهدوی‌کنی برای همه مسئولان، مردم و دانشگاهیان اسوه‌ای حسنه در همه ابعاد سیاسی، اخلاقی و معنوی بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: ایشان در تمام ابعاد جزو شخصیت‌های کم‌نظیر انقلاب هستند و امیدواریم به زودی شاهد بهبود وضعیت درمانی‌شان باشیم.

کد N322530