احمدی نژاد: دعا می کنیم خداوند آیت الله مهدوی کنی را بار دیگر به ملت هدیه دهد

مهدوی کنی

تهران- ایرنا- رییس جمهور سابق کشورمان با تمجید از خدمات آیت الله مهدوی کنی به نظام انقلاب اسلامی گفت: به همراه ملت شریف ایران دعا می کنیم تا خداوند بار دیگر آیت الله مهدوی کنی را به ملت ایران هدیه دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دقایقی قبل محمود احمدی نژاد به همراه مرتضی تمدن استاندار سابق تهران و جمعی از مسوولین دولت نهم با حضور در بیمارستان بهمن از رییس مجلس خبرگان رهبری عیادت کردند.

محمود احمدی نژاد پس ازعیادت از آیت الله مهدوی کنی ایشان را از یاران خاص امام راحل معرفی کرد وگفت: آیت الله مهدوی کنی در دوران انقلاب و پس از انقلاب و در حال حاضر در خدمت مردم و انقلاب بوده و از ارزش های انقلاب ؛ امام ؛ رهبری و مردم دفاع کرده است.

رییس جمهوری سابق کشورمان آیت الله مهدوی کنی را فردی پاک، مجاهد به معنای واقعی انقلابی معرفی کرد وافزود: آیت الله مهدوی کنی برای مردم ایران فردی شناخته شده است چرا که عمر خود را صرف خدمت به مردم کرده است.

وی اظهارکرد: با تمام وجود به همراه ملت شریف ایران سلامتی ایشان را از خداوند متعال می خواهیم و آرزو می کنیم این دلسوز و سرباز نظام بار دیگر به ملت شریف ایران بازگردد.

احمدی نژاد تصریح کرد: آیت الله مهدوی کنی در مواقع حساس همیشه لنگر نظام بوده و از آرمان های انقلاب و رهبری دفاع کرده است.

وی اظهارکرد: از دیگر ویژگی های این فرد مجاهد می توان به این ویژگی ممتاز اشاره کرد که از امام راحل خود را جدا نکرد وهمیشه درخط امام بود و به صیانت ازدستاوردهای انقلاب و حقوق مردم پرداختند.

وی اضافه کرد: در مجموع این مجاهد فردی پاک و مومن و مجاهد واقعی به معنای کلمه است که امیدواریم با دعای خیر وتلاش خستگی ناپذیر تیم پزشکی ایشان بار دیگر این فرد خدمتگزار به دامن نظام بازگردد.

وی درپایان درپاسخ به سوال یکی ازخبرنگاران مبنی براینکه دلیل عدم پذیرش آیت الله مهدوی کنی از شما چه بوده است گفت : چه خبرهایی می سازید.

گفته می شود دو ماه گذشته رییس جمهوری پیشین کشورمان از آیت الله مهدوی کنی درخواست ملاقات کرده بود که با پاسخ منفی ایشان مواجه شده است.

اجتمام(3)**7243**3377**م.ب536
کد N322481