علم‌الهدی:امثال آیت الله مهدوی کنی به انقلاب و نظام ما اعتبار می‌بخشد

آيت‌الله مهدوي كني

امام جمعه‌ی مشهد با حضور در بیمارستان بهمن در جریان جزییات روند بهبودی آیت‌الله مهدوی کنی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، آیت‌الله احمد علم الهدی امام جمعه‌ی مشهد پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به ابعاد شخصیتی آیت‌الله مهدوی کنی گفت: یکی از خصوصیاتی که شخصیت آیت‌الله مهدوی کنی داراست این است که ایشان به عنوان یک ریشه انقلاب در نظام و جامعه مطرح هستند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این که انقلاب ما را امام بزرگوار بنیان گذاری کردند ما در ارزیابی در دنیا به این ریشه‌های انقلاب استناد می‌کنیم چرا که وجود این ریشه‌های قوی و نیرومند دارای وزن بسیار سنگینی است که به انقلاب و نظام ما اعتبار می‌بخشد.

وی بااشاره به نقش آیت‌الله مهدوی کنی در جریان اجتماعی سیاسی امروز خاطر نشان کرد: آنچه که امروز برای ما حائز اهمیت است نقش بی‌بدیل ایشان در جریان‌های سیاسی اجتماعی امروز ما است. آیت الله مهدوی کنی در جامعه‌ی پرتنش سیاسی ما نقش لنگر و وزنه‌ای قوی رادارند که به طور کامل از چند طرف اعتدال با وزن ایشان حفظ می‌شود.

وی در پایان با اشاره به حضور آیت‌الله مهدوی کنی در کنار مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: در مقطع حساس اجتماعی سیاسی کنونی وجود چنین وزنه‌ی قوی و نقش آفرین نیز در کنار مقام معظم رهبری برای اجرای منویات ایشان و حفظ اعتدال نظام موثر است.

انتهای پیام

کد N322197