رییسی در جمع خبرنگاران:

آیت‌الله مهدوی كنی چهره‌ای وحدت بخش در میان جامعه است

سیاست داخلی,رییسی,معاون اول قوه قضاییه,آیت‌الله مهدوی كنی,بیمارستان بهمن

نگرانی همه گروه‌ها و اقشار مختلف نسبت به بیماری آیت‌الله مهدوی کنی این است که ایشان بر اساس تکلیف خود دیروز در کنار امام و امروز در کنار رهبری هستند.

معاون اول رییس قوه‌قضاییه از آیت‌الله مهدوی كنی به عنوان چهره‌ای وحدت بخش در جامعه یاد كرد و گفت:نگرانی همه گروه‌ها و اقشار مختلف نسبت به بیماری آیت‌الله مهدوی کنی این است که ایشان بر اساس تکلیف خود دیروز در کنار امام و امروز در کنار رهبری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا جت‌الاسلام رئیسی پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی با حضور در جمع خبرنگاران شخصیت رئیس مجلس خبرگان را کم‌نظیر و بی‌نظیر خواند و با بیان اینكه ایشان در هر مقطعی از انقلاب که احساس وظیفه کردند به صحنه آمدند، گفت: هیچ چیز باعث نشد که آیت‌الله مهدوی کنی در زمانی که احساس وظیفه می‌کند وارد صحنه نشود. برخی خرده می‌گرفتند که اگر شما در این مسئله اعلام موضع کنید شخصیت شما آسیب می‌بیند ولی ایشان در خلوت می‌گفتند که امام به ما تکلیف‌مداری را آموخته‌ است.

معاون اول رییس قوه‌قضاییه با اشاره به نقش‌آفرینی آیت‌الله مهدوی کنی در مقاطع مختلف اظهار كرد: ایشان به عنوان شخصیت برجسته‌ای که همواره در مسائل مختلف ایفای نقش کرده، نقش الگودهی و بصیرت بخشی را به دیگران دارند. و دلیل نگرانی همه گروه‌ها و اقشار مختلف نسبت به بیماری آیت‌الله مهدوی کنی این است که ایشان بر اساس تکلیف خود دیروز در کنار امام و امروز در کنار رهبری هستند.

رئیسی از آیت‌الله مهدوی كنی به عنوان چهره‌ای وحدت‌بخش در میان جامعه یاد كرد و گفت: آیت‌الله مهدوی کنی برای کادر‌سازی در جهت آینده انقلاب بسیار تلاش كرد. پس از دوران نخست‌وزیری ایشان ناگهان کارها را رها کرده و دانشگاه امام صادق را برقرار کردند و امروز می‌بینید که دانش‌آموخته‌های این دانشگاه در قسمت‌های مختلف مدیریتی کشور در حال فعالیت هستند که همه اینها ثمره تلاش‌های آیت‌الله مهدوی کنی است.

کد N321616