سردار تنگسیری: سپاه ضامن امنیت نظام جمهوری اسلامی است

سپاه پاسداران,سپاه,نيروي دريايي سپاه

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت، ضامن سلامت، پویایی و فعالیت در جامعه است و تا امنیت نباشد، هیچ تلاشی در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، فرهنگی به سرانجام مطلوب نخواهد رسید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در سخنانی با استناد به روایتی از مولای متقیان علی(ع)، اظهار کرد: دو نعمت وجود دارد که ناشناخته است و کسی تا از آنها محروم و بی‌بهره نباشد، قدر آنها را نمی‌داند و این دو، یکی نعمت سلامتی و دیگری امنیت و آسایش است.

وی با بیان اینکه "تا امنیت و آسایش نباشد، هیچ تلاشی در جامعه مصون از خطر و آسیب نخواهد بود"، افزود: یکی از مجموعه‌هایی که همواره ضامن تأمین امنیت در عرصه‌های گوناگون زندگی فردی و اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی بوده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که همچنان با تمام وجود این نقش را به خوبی ایفا کرده و به شایستگی تا پای جان در این راه ایستاده است.

تنگسیری خطاب به جوانان سرباز مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) نیروی دریایی سپاه، گفت: امروز خدمت سربازی در نظام مقدس اسلامی یک فرصت و توفیق ویژه و یک افتخار است. دوران سربازی ظرفیت خوبی برای تعالی روحی و معنوی و ارتقای مهارت‌های فردی و اجتماعی است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در بخش دیگری از صحبت‌های خود از برنامه‌ریزی شایسته، تلاش و اهتمام فرماندهان و مدیران این مرکز در شکل‌گیری آموزش‌های کیفی در این مرکز تقدیر کرد.

انتهای پیام

کد N321597