موحدی‌کرمانی:

مردم سوریه نشان دادند در مقابل توطئه جنایتکاران ایستاده‌اند

سوريه,نماز جمعه,نماز,موحدي‌كرماني,بشار اسد

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با تبریک پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه گفت: مردم آگاه سوریه با این انتخاب نشان دادند که در مقابل تمام توطئه جنایتکاران ایستاده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران با مورد توجه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در سالگرد رحلت امام (ره) ضمن اینکه بیانات را مفصل و ارزنده خواند، اظهار کرد: اگر کسی بخواهد دشمن‌شناس شود و مکاید دشمن و همچنین دشمن اصلی را بشناسد، به این بیانات توجه خاص داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به حمله انجام شده به سامرا، اظهار کرد: این حمله عجیب است و جانیان دست بردار نیستند. دشمن هر لحظه در مقام یک ضربه زدن است بنابراین باید بیدار بود و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، باید هوشیارانه مکرها را شناخت. البته طبق اطلاعاتی که به دست من رسیده، با وجود اینکه آنها تعدادشان زیاد بوده اما به لطف خدا اکثرشان کشته شده‌اند و نابود گشتند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران در ادامه روز 15 خرداد را روز بسیار بزرگی دانست که مردم امتحان خود را پس دادند و نشان دادند که تابع ولی امر هستند. ولو اینکه دشمن جنایتی عظیم کرد و سیل خون به راه انداخت. برای دشمن این موضوع روشن شد که این مردم، مردمی ولایی هستند و اگر سیل خون هم راه بیندازند باز هم ایستادند.

موحدی‌کرمانی موفقیت بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه را نیز تبریک گفت و اظهار کرد: مردم آگاه و بیدار سوریه نشان دادند که در مقابل تمام توطئه‌ها و تروریست‌های جنایتکار ایستاده‌اند و بیدارند و مطمئنا با این رای بالایی که آقای بشار اسد آورده است آمریکا را مایوس کرده‌اند و آنها نمی‌توانند با برنامه و ترفندهای خود در سوریه نفوذی داشته باشند.

ادامه دارد...

کد N320399