مراسم بیست وپنجمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) در الجزایر برگزار شد

الجزایر,ارتحال 93

بیروت - ایرنا - مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال و عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در الجزایر برگزار شد.

به گزارش ایرنا، کارکنان سفارت جمهور اسلامی ایران به همراه خانواده و فرزندان خود ضمن شرکت در مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در غم این بزرگ مرد تاریخ ایران به سوگ نشستند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در الجزایر طی سخنانی در این مراسم به مدیریت اسلامی حضرت امام خمینی اشاره و گفت: یکی از مواردی که انقلاب ایران و به ثمر رسیدن جمهوری اسلامی ایران را از سایر ‏انقلاب های دنیا متمایز ساخته،رهبری امام خمینی (ره)و البته نحوه هدایت و مدیریت اسلامی ایشان است.

«محمود محمدی»، مدیریت نشات گرفته از آئین اسلامی را برترین نوع مدیریت نوین در جهان و از بارزترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همچنین روند روبه رشد پیشرفت جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی با بیان اینکه« حضرت امام خمینی به مسلمانان جهان عظمت بخشید»، افزود:با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و رهبری امام خمینی(ره)، نقش اسلام و مسلمانان در معادلات سیاسی جهان ارتقاء یافت و قدرتهای جهان را بر آن داشت که به اقتدار و عظمت اسلام و اهمیت وجودی امت اسلامی و احترام به ارزشهای اسلامی پی ببرند.

خاورم ** 1324/1547
کد N320318