کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با ایلنا:

نحوه مواجهه رهبر انقلاب با جریان‌های سیاسی پدر گونه است

سیاست داخلی

حضرت آقا هیچ‌گاه از فرد یا جریانی جابنداری نکرده‌اند و اگر به گروه یا فردی تذکری‌ می‌دهند به دلیل نوع عمل و رفتارهای آن فرد یا جریان‌ سیاسی بوده است.

دبیر جامعه انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف تاکید کرد: نحوه مواجهه رهبر انقلاب با جریان‌های سیاسی پدر گونه است و اینکه گفته شود ایشان فقط در یک خط سیاسی است، توهین است.

احمد کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص بیست و پنجمین سال زعامت مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری در طی 25 سال گذشته، رهبر فرزانه انقلاب با همان درایت، صلابت و شهامت کشور را رهبری و هدایت کردند.

وی با بیان اینکه کشور در طی سال‌های دشمن تلاش می‌کرد تا این القا کند که کسی نمی‌تواند جای امام خمینی(ره) را پر کند، اظهار كرد: در همین راستا، دشمن مشکلات و مسائل زیادی برای صدمه وارد کردن به کشور و انقلاب ایجاد کرد اما فراست و تیزبینی رهبری نه تنها موجب عبور کشور از گردنه‌های سخت شد، بلکه نظام مستحکم‌تر شده و توانسته است به قله‌های دانش نیز دست یابد.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به نظارت و اشراف رهبری به مسائل کشور تاکید کرد: مقام معظم رهبری طی این سال‌ها، امام گونه کشور را هدایت کردند.

کریمی اصفهانی یکی از رموز استمرار جمهوری اسلامی را ولایت فقیه دانست و خاطرنشان کرد: اگر ولایت فقیه وجود نداشت ممکن بود وضعیت کشور ما نیز مانند کشور مصر امروز باشد و همانطور که امام خمینی گفتند باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا کشور آسیب نبیند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، رهبر انقلاب را رهبری شجاع توصیف کرد و یادآور شد: ایشان سال‌هاست که در برابر زیاده‌خواهی ابرقدرت‌ها و عربده‌کشان با اقتدار ایستادگی کرده و با ذکاوت هر بار، مشت مستکبران را باز کرده است.

وی با درباره نحوه برخورد مقام معظم با گروه‌ها و جریان‌های سیاسی تصریح کرد:‌ حضرت آقا هیچ گاه از فرد یا جریانی جابنداری نکرده‌اند و اگر به گروه یا فردی تذکری‌ می‌دهند به دلیل نوع عمل و رفتارهای آن فرد یا جریان‌ سیاسی بوده است.

دبیر جامعه انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف تاکید کرد: نحوه مواجهه رهبر انقلاب با جریان‌های سیاسی پدر گونه است و اینکه گفته شود ایشان فقط در یک خط سیاسی است، توهین است.

کد N320243