تکمیلی/تکذیب خبر فوت آیت الله مهدوی کنی/برگزاری دعای توسل در دانشگاه امام‌صادق برای شفای آیت‌الله

محمد رضا مهدوی کنی

خبر فوت آیت الله مهدوی کنی تکذیب شد.

فرید میرلوحی نوه آیت الله مهدوی کنی که در بیمارستان حضور دارد ضمن تکذیب خبر فوت رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: حال ایشان وخیم است اما تحت نظر پزشکان قرار دارند.

آیت الله مهدوی کنی دو ساعت پس از شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) دچار عارضه قلبی شد..حجت الاسام میرلوحی داماد آیت الله مهدوی کنی درگفتگو با خبرآنلاین در حالی که از وخامت حال ایشان خبر می داد از مردم درحواست دعا کرد.

دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) برای بهبودی کامل آیت‌الله مهدوی‌کنی، بعد از نماز مغرب و عشا مراسم دعای توسل برگزار خواهند کرد.
پیرو انتشار خبر به کما رفتن آیت الله مهدوی کنی، دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) مراسم دعای توسلی به منظور دعا برای بازگشت سلامتی ایشان برگزار می کنند. این مراسم امشب بعد از نماز عشا در مسجد این دانشگاه برگزار خواهد شد.
فرید میر لوحی نوه آیت الله مهدوی کنی درباره عارضه قلبی و بستری شدن رئیس دانشگاه امام صادق(ع) به خبرآنلاین گفت: حوالی ساعت 15 بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)، آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی شده و پس از آن به حالت کما رفتند.

بدین‌وسیله با اعلام این خبر از مردم مومن و انقلابی کشورمان درخواست می‌شود برای بهبود حال این شخصیت مجاهد انقلابی و یار دیرین امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب دعا کنند.

 

/2727

کد N318674

خواندنی از سراسر وب