اخبار امنیتی سوریه/

ارتش سوریه مانع نفوذ گروههای مسلح به لاذقیه شد/شلیک خمپاره به برخی مناطق دمشق

آفریقا و خاورمیانه

منابع امنیتی سوری از ناکام گذاشتن نفوذ گروههای مسلح به منطقه الحفه در شمال لاذقیه و شلیک خمپاره از سوی گروههای مسلح به برخی مناطق دمشق و هلاکت تعدادی از سرکرده های گروه های مسلح در ادلب خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سوریه، منابع نظامی سوری اعلام کردند: ارتش سوریه مانع از نفوذ گروههای تروریستی به منطقه الحفه در حومه شمالی لاذقیه شد و بسیاری از تروریستها را کشت و برخی دیگر را زخمی کرد.

در حمص ارتش سوریه طی عملیاتی مانع از نفوذ گروههای مسلح به سوی روستای الدویر شد و علاوه بر کشتن و زخمی کردن تعدادی از آنها ادوات تروریستها را نیز منهدم کرد. همچنین ارتش سوریه با گروههای ترویستی در روستای ام شرشوح مقابله کردند و عبدالعزیز علوان از سرکرده های گروههای مسلح را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه طی عملیاتی در ادلب سفیان اسماعیل دعدوع سرکرده گروه داوود وابسته به جند الشام را در نزدیکی سرمین درحومه ادلب به هلاکت رساند.

بر اثر اصابت گلوله های خمپاره شلیک شده از سوی گروههای مسلح در نزدیکی بیمارستان الحیات در خیابان الملک العادل تعدادی زخمی شدند. گلوله ها شلیک شده به منزلی در خیابان حلب، منطقه البرامکه در نزدیکی ساختمان سانا، میدان التحریر در باب توما و ابو رمانه و نزدیکی بیمارستان هشام سنان شلیک شدند.