نماینده ساوه و زرندیه:تبیین مکتب امام خمینی(ره) نیاز امروز جامعه بشری است

نماینده مردم ساوه و زرندیه با بیان اینکه کار جهادی ریشه در اندیشه امام خمینی (ره) دارد، گفت: تبیین اندیشه ها و مکتب امام خمینی (ره) نیاز امروز جامعه بشری است.

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی اظهار داشت: تبیین اندیشه‌ها و افکار امام خمینی (ره) از طریق ابزارهای گوناگون تبلیغی و اطلاع رسانی در جامعه به ویژه در میان نسل جوان آینده روشنی را برای انقلاب اسلامی ترسیم می کند.

وی افزود: امروز در سالگرد ارتحال شخصیتی بی نظیر در سطح جهان قرار داریم که با الگو قرار دادن اندیشه ها و شخصیت آن بزرگوار می توانیم سعادت جامعه بشری و اقتدار روز افزون حکومت اسلامی را تضمین کنیم.

وی تسلیم‌ناپذیری، دشمن‌شناسی و درک شرایط و موقعیت جهان اسلام را از شاخصه های امام برشمرد که توانست حرکت آزادیخواهانه و استقلال بخشی را رقم بزند که سرآغاز نهضت‌ها و حرکت‌های بین‌المللی شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه با بیان این‌که امام خمینی (ره) یک شخصیت فراملی است، اضافه کرد: امام بزرگوار به عنوان شخصیتی تاثیر گذار در معادلات سیاسی و اجتماعی دنیا متعلق به تمام آزادیخواهان و عدالتخواهان جامعه بشری است.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) حقیقتی همیشه جاودان و ماندگار است که با رهبری نهضت انقلابی و اسلامی در ایران، تمامی معادلات و محاسبات استکبار جهانی را بر هم زد.

وی همچنین با بیان این‌که کار جهادی ریشه در اندیشه امام خمینی (ره) دارد، افزود: با مرور در سیره امام راحل و بررسی شاخص ها و معیارهای رفتار جهادی از دیدگاه امام (ره) در می یابیم که این سبک کاری همواره مورد توصیه امام و هم اکنون نیز از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

میرگلوبیات در پایان با تاکید بر برگزاری پرشور مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، خاطرنشان کرد: این مراسم با عظمت جایگاهی برای رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش جهانیان بوده و در عرصه بین المللی بازتاب های فراوانی دارد.

انتهای پیام

کد N318266