رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر:

پیام انقلاب اسلامی با یاد امام راحل هر روز در جهان رساتر می شود

انقلاب,امام

تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت:هر چه زمان به پیش می رود پیام انقلاب اسلامی با یاد و نام امام روح الله(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در سراسر جهان رساتر می شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان امداد و نجات «پیرحسین کولیوند» با گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد سال 42، گفت: امام خمینی (ره) با اندیشه های والایی که داشتند انقلابی را رهبری کردند که موجب از بین رفتن جاهلیت وآغاز عصر جدیدی در زندگی بشر به ویژه مسلمانان شد.

وی تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به جهان نشان داد که اسلام می تواند به یک گفتمان رایج تبدیل شود و به صورت یک ایدئولوژی قدرتمند و غالب، عدالت را برای مردم به ارمغان آورد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را دستاوردی خواند که با دم مسیحایی امام خمینی (ره) و حماسه ملت غیور ایران و خون پاک و مطهر شهیدان و ایثارگری های جانبازان صبور و مقاوم به بار نشسته است.

کولیوند اضافه کرد: بی تردید هر چه زمان به پیش می رود پیام انقلاب اسلامی با یاد و نام امام روح الله(ره) و رهبری معظم انقلاب اسلامی در سراسر جهان رساتر می شود و همواره بر جمع مشتاقان برای پی بردن به شخصیت فرهیخته مردی که تاریخ را متحول و بنیان های فکری، سیاسی و اجتماعی جدیدی را در پرتو اسلام ناب محمدی پایه ریزی کرد اضافه می شود.

وی افزود: تبیین اندیشه های امام روح الله(ره) در جامعه رمز نوآوری است، چرا که اندیشه های ایشان برای پیدا کردن راه حق و عدالت همواره زنده و پویا است.

این مقام مسوول در جمعیت هلال احمر گفت: امدادگران و نجاتگران هلال احمر به عنوان سربازان نظام اسلامی در خدمت رسانی بی منت و بشردوستانه به ملت سرافراز ایران اسلامی ضمن تجدید میثاقی دوباره با آرمان های امام راحل (ره) رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، آمادگی خود را بر حرکت در مدار نورانی ولایت فقیه و اطاعت از فرامین جانشین خلف آن عزیز سفر کرده حضرت امام خامنه ای اعلام می کنند.

اجتمام**7268
کد N318090