آئین بزرگداشت سالروز ارتحال امام(ره) بر عرشه یک شناور ارتش

به مناسبت بیست و پنجمین سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران آئین بزرگداشتی باحضور رئیس ستاد ارتحال حضرت امام(ره) در ستاد کل نیروهای مسلح بر عرشه یکی از شناورهای منطقه یکم نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در ابتدای این آئین دریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش امام(ره) را برجسته‌ترین شاخص انقلاب خواند و خاطرنشان کرد: هر نوع برنامه‌ریزی دشمنان حتی اگر با همراهی افراد ساده دل و غافل توأم شود در پرتو ایستادگی و بصیرت ملت بزرگ ایران که به واقع ادامه دهنده راه آن عزیز سفر کرده هستند، در نهایت به تقویت جمهوری اسلامی منجر خواهد شد.

در ادامه سردار موحدی رئیس ستاد ارتحال حضرت امام(ره) در ستادکل نیروهای مسلح طی سخنانی گفت: امام(ره)، انقلاب و نظام را متعلق به توده‌های مردم می‌دانستند و همه پیروزی‌ها را به ملت منتسب می‌کردند، مسیر امام(ره) از مسیر نورانی اهل بیت(ع) و ولایت می‌گذرد.

وی تأکید کرد: در برگزاری سالگرد ارتحال امام(س) نباید به دنبال نتیجه گیری های احساسی باشیم بلکه ترویج اندیشه‌های امام مهمترین کاری است که باید انجام دهیم.

وی با بیان این‌که «ترویج اندیشه‌های امام باید در یک فضای صمیمی و دانشگاهی صورت گیرد»، تصریح کرد: دیدار از جماران و بازید از اتاق امام(ره) برای نیروهای جوان کشور می‌تواند در ایجاد یک پیوند عاطفی میان امام و جوانان که امام را ندیده اند بسیار تاثیرگذار باشد.

رییس کمیته نیروهای مسلح ستاد بزرگداشت امام خمینی(ره) با تاکید بر حفظ وحدت میان نیروهای مسلح تصریح کرد: همکاری و همدلی نیروهای مسلح در برگزاری با شکوهتر مراسم سالگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موجب ایجاد احساس ترس بر دل دشمنان این نظام خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت اتحاد نیروهای مسلح از منظر حضرت امام خمینی(ره) گفت: اتحاد نیروهای مسلح یکی از خواسته‌های امام خمینی(ره) بود و مراسم بزرگداشت ایشان باید محل تبلور اتحاد بین همه نیروهای مسلح باشد.

انتهای پیام

کد N317597