سخنرانی رسمی احمدی‌نژاد در سالگرد مناظره با موسوی باز هم در مشهدمقدس

اعتماد نوشت:

می‌رود به یک مسجد در مشهد و سخنرانی می‌کند. سفرهایش زیاد شده است. از اهواز تا مشهد که این چند وقت اخیر برای دومین بار به آنجا می‌رود. محمود احمدی‌نژاد برای بازگشت، برنامه‌ها دارد. تاکتیکی عمل می‌کند. یک نفر مسوول شده است تا خبرسازی در مورد جدایی‌اش از مشایی را برعهده بگیرد و دیگری مامور شده است تا امکان حضورش در یک هیات مذهبی را فراهم کند و حالا برنامه بعدی سخنرانی‌اش در یک شهر مذهبی است.

درست در شبی که پنج سال پیش افراد زیادی را مقابل تلویزیون شوکه کرد و درست در شبی که هفت سال اول ریاست‌ جمهوری‌ اش در حرم امام مشغول سخنرانی می‌شد. محمود احمدی‌نژاد از همان نردبانی که سیاست را از آن بالا آمد بازهم مشغول بالا آمدن شده است. از هیات‌های مذهبی و مراسم‌های مذهبی شروع کرده است تا دوباره جایی برای خود در صحنه سیاست پیدا کند.

سایت‌های خبری پیش خبر مراسمی را منتشر کردند که کسی انتظار آن را نداشت. خبر این بود که «اولین سخنرانی رسمی محمود احمدی‌نژاد بعد از دوران ریاست‌جمهوری‌اش شامگاه سیزدهم خردادماه انجام می‌شود. این سخنرانی در مشهد مقدس و در سالگرد مناظره جنجالی وی با میرحسین موسوی در سیزدهم خردادماه 1388 خواهد بود. محل سخنرانی وی در مسجد حجت ابن الحسن مشهد خواهد بود.»

سایت خبری هشت صبح که منتشر‌کننده این خبر بود پیش‌بینی کرده بود که«احمدی‌نژاد در اولین سخنرانی خود به برخی اتهاماتی که این روزها به دولتمردانش وارد شده، پاسخ گوید»، اتهاماتی که سایت‌های نزدیک به دولت از آن یاد کرده‌اند.


23231

 

کد N316178