زمان برگزاری گردهمایی اصلاح طلبان قطعی نشده است

اصلاح طلبان

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اعلام کرد که هنوز زمان برگزاری گردهمایی اصلاح طلبان قطعی نشده است.

«عزت الله تقواییان» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به جلسه اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهار داشت: در این جلسه رایزنی هایی درباره برگزاری این همایش صورت گرفت اما هنوز زمان دقیقی برای برگزاری آن تعیین نشده است.

وی درباره مصوبات این شورا نیز گفت: در این جلسه مقرر شد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با توجه به فرا رسیدن ایام 14 و 15 خرداد، در اطلاعیه ای مردم را به شرکت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) دعوت کند.

تقواییان افزود: در این اطلاعیه با یادآوری نقش امام خمینی(ره) در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری ایشان، از مردم خواسته شده است که حضور پرشوری را در بیست و ششمین سالگرد ارتحال ایشان داشته باشند.

دبیر کمیته سیاسی مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی، انتقاد از رفتارهای نامناسب اخیر نسبت به حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی نوه بینانگذار جمهوری اسلامی را بخش دیگری از این اطلاعیه برشمرد.

تقواییان خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری سیزدهمین کنگره مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی و انتخاب «رحمان قلی قلی زاده» به عنوان دبیر کل جدید این حزب، قلی زاده جایگزین جلال بختیاری در این مسوولیت شد و از این پس وی ریاست دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را بر عهده دارد.

سیام**2025 ** 1418
کد N314622