بروجردی به ایسنا خبر داد،

وضعیت دانایی‌فر را پیگیری می‌کنیم

سیاسی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که این کمیسیون وضعیت جمشید دانایی‌فر یکی از پنج مرزبان گروگان گرفته شده توسط جیش‌العدل را پیگیری خواهد کرد.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اخبار ضد و نقیض منتشره مبنی بر پناهنده شدن دانایی‌فر به آمریکا، اظهار کرد: آنچه وزیر کشور اعلام کرده بود عدم تایید این خبر بود اما ما هنوز خبر نهایی را در این باره نداریم و بنا داریم وضعیت دانایی‌فر را پیگیری کنیم.

وی درباره اعلام گروهک جیش‌العدل مبنی بر به شهادت رساندن گروهبان دانایی‌فر، افزود: نظر کمیسیون امنیت ملی از روز اول این بود که موضوع کاملا مبهم است و ما هیچ وقت کشته شدن دانایی‌فر را تایید نکردیم زیرا اطلاعات اولیه‌ای که داشتیم هم این بود که موضوع مبهم است و برای روشن شدن واقعیت نیاز به زمان است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تاکید کرد که وزیر کشور با توجه به اینکه مسئول امنیت کشور است، مسئولیت مستقیم در این باره دارد.

به گزارش ایسنا، پنج مرزبان ایرانی بهمن ماه سال گذشته توسط گروهک جیش‌العدل ربوده و به خاک پاکستان منتقل شدند و در فروردین ماه چهار نفر از آنها به کشور بازگردانده شدند اما گروهک جیش‌العدل اعلام کرده بود گروهبان دانایی‌فر را به شهادت رسانده است.

انتهای پیام

کد N314201