حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی:

بزرگ‌ترین تهدید امروز دستبرد به مفاهیم اصلی انقلاب است

سیاست داخلی

ما دو راه بیشتر نداریم؛ تسلیم ذلیلانه در برابر آمریکا، یا ایستادگی در برابر قلدران عالم و شکستن شاخ آن‌ها؛ که اگر در مسیری که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) ترسیم می‌کنند، حرکت کنیم به اهداف والای امام(ره) و انقلاب خواهیم رسید.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: یکی از بزرگ‌ترین تهدیداتی که امروز انقلاب اسلامی در معرض آن قرار دارد، جابه‌جایی واژه‌ها، تغییر در مبانی، دستبرد به مفاهیم و ربایش اصول انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در جمع معاونان نمایندگی ولی‌فقیه و معاونان هماهنگ‌کننده نمایند‌گی‌های ولی‌فقیه در سپاه‌های سراسر کشور، ضمن تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: یکی از بزرگ‌ترین تهدیداتی که امروز انقلاب اسلامی در معرض آن قرار دارد، جابه‌جایی واژه‌ها، تغییر در مبانی، دستبرد به مفاهیم و ربایش اصول انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در چنین شرایطی، وظیفه صاحب‌نظران و نظریه‌پرداز‌ها است که ادبیات واقعی انقلاب اسلامی را از مفاهیم بدلی جدا و به افکار عمومی ارائه کنند.

وی با گرامیداشت یاد و نام امام راحل‌(ره) و با اشاره به ربع قرن رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) گفت: حجم حملاتی که در طول بیست‌وپنج سال گذشته به رهبری و جایگاه ولایت فقیه شده، قابل‌ مقایسه با هیچ دوره‌ای نیست و همه این‌ها نشان‌دهنده جایگاه و تأثیرگذاری بالای ولی‌فقیه است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اوضاع امروز کشور، منطقه و جهان تأکید کرد: ما دو راه بیشتر نداریم؛ تسلیم ذلیلانه در برابر آمریکا، یا ایستادگی در برابر قلدران عالم و شکستن شاخ آن‌ها؛ که اگر در مسیری که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) ترسیم می‌کنند، حرکت کنیم به اهداف والای امام(ره) و انقلاب خواهیم رسید.

کد N312824