یک فعال دانشجویی: باید به اصل آرمان‌های امام(ره) برگردیم

دانشجويي,امام خميني ره ,تشكل دانشجويي

یک عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان گفت: نباید از آرمان‌های امام(ره) که منجر به شکل‌گیری انقلاب شد، فاصله گرفت بلکه باید به اصل آرمان‌ها رجوع کرد.

یونس نادری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: شخصیت حضرت امام(ره) وابسته به هیچ جریان سیاسی نبوده است و ایشان تمام مسائل را با آینده‌نگری بررسی می‌کردند و به همین علت توانستند تمام علایق و سلیقه‌ها را زیر یک بیرق جمع کنند.

وی ادامه داد: امام خمینی پاسخ خیلی از پرسش‌هایی را که امروز مطرح می‌شود، پیشتر داده‌اند. برای مثال، ایشان درباره سینما، موسیقی، مذاکرات با غرب و مسائل دیگر نظر داده‌اند و باید دیدگاه ایشان فصل‌الخطاب باشد.

این فعال دانشجویی با اشاره به اهداف و آرمان‌های امام(ره) در انقلاب اسلامی ایران، گفت: امام گفته‌اند که ایران را برای اسلام می‌خواهند. ایشان به مسائل سیاسی هم نگاه قرآنی داشتند و مهمترین اندیشه ایشان، ولایت فقیه بود.

نادری همچنین با انتقاد از برخی برخوردهای نادرست به نام حمایت از ولایت فقیه، تصریح کرد: متأسفانه امروز شاهدیم که عده‌ای در ظاهر پشتیبان ولایت فقیه هستند اما در اصل تیشه به ریشه آن می‌زنند. به جای اینها، باید به شعارهای اول انقلاب بازگردیم.

انتهای پیام

کد N311607