میرولد: در کارهای توسعه ای وزارت کشور همکاری می کنم

میرولد

تهران- ایرنا- معاون سابق سیاسی وزارت کشور با اعلام کناره گیری از این سمت گفت: از این پس بنابه درخواست وزیر کشور در کارهای توسعه ای این وزارتخانه مشاوره های لازم را ارائه خواهم داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سیدکاظم میرولد عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای معاونین وزارت کشور در جمع خبرنگاران درخصوص علت کناره گیری از معاونت سیاسی این وزارتخانه گفت: زمانی که رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور انتخاب شد از بنده برای سمت معاونت سیاسی دعوت به همکاری کرد و من نیز قول کمک و مساعدت به ایشان را دادم.

وی ادامه داد: در ابتدای حضورم در این وزارتخانه گفتم که به خاطر اینکه در دوران بازنشستگی قرار دارم برای یک دوره موقت به این وزارتخانه می آیم و تنها تا استقرار کامل این وزارتخانه حضور دارم.

معاون سابق سیاسی وزیر کشور خاطر نشان کرد: چندی قبل از وزیر کشور اجازه خواستم تا دوران ماموریت بنده را پایان یافته تلقی کند چرا که فکر کردم ابتکار جدیدی را نمی توانم در حوزه سیاسی انجام دهم و بنده اصرار داشتم تا به نوع دیگری خدمت کنم.

میرولد یادآور شد: آقای رحمانی فضلی با درخواست کناره گیری من از معاونت سیاسی موافقت نمی کرد اما به اصرار بنده به این کار رضایت داد.

وی اضافه کرد: از این پس نیز با درخواست وزیر کشور در کارهای توسعه ای و اجرای طرح های وزارت کشور کمک خواهم کرد.

معاون سابق سیاسی وزیر کشور خود را سرباز انقلاب دانست و گفت: در هیچ مقطعی از خدمت به کشور جدا نخواهم شد.

سیام(3)**7261**9254**م.ب**1449
کد N311376