رفیق دوست در آئین سپاه در گذر زمان:

سپاه کنگره آمریکا را فتح کرده است

سایر حوزه ها

یکی از موسسین سپاه پاسداران در آئین رونمایی از مجموع کتابهای سپاه در گذر انقلاب گفت: امروز روز بهجت و روز خوشحالی غیر قابل وصف است سپاهی امروز وجود دارد که ابرقدرت ظالم دنیا مجبور می شود در کنگره اش فریاد بزند چرا فرماندهان این سپاه را ترور نمی کنید و اینها یعنی حرف از سپاه پاسداران.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن رفیق دوست از موسسین سپاه پاسداران در آئین رونمایی از مجموع کتابهای سپاه در گذر انقلاب که امروز شنبه برگزار شد گفت: امروز روز بهجت و روز خوشحالی غیر قابل وصف است سپاهی امروز وجود دارد که ابرقدرت ظالم دنیا مجبور می شود در کنگره اش فریاد بزند چرا فرماندهان این سپاه را ترور نمی کنید و اینها یعنی حرف از سپاه پاسداران.

رفیق دوست با بیان اینکه سپاه کنگره امریکا را فتح کرده است افزود: ما 8 الی 9 نفر جمع شدیم و در پادگان عباس آباد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شد و با افتخار می گویم من زنده با سپاه هستم و وقتی به سپاه نگاه می کنم نیرو می گیرم.

وی با اشاره به اینکه امروز سپاه متشکل از همه مردم و صدها گردان موظف است ادامه داد: نفس سپاه حزب الله را ساخت، نقس سپاه حماس را پیروز کرد و من افتخار می کنم سپاهی هستم و جزء اولین سپاهی ها هستم و افتخار می کنم سپاهی از دنیا بروم.

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه نیز در ابتدای آئین رونمایی از 11 جلد نخست مجموع سپاه در گذر زمان گفت: ما در این مجموعه بدون کوچکترین دخل و تصرفی و به صورت دقیق آن چیزی که در مستندات وجود داشته را آوردیم و امانت داری را رعایت کردیم.

وی افزود: ما همه اسناد، بیانیه ها و رویکردهای سپاه را که جمع کردیم چیزی جز عظمت ندیدیم و در این اسناد لحظه ای توقف در مواضع و عملکرد سپاه نداشتیم.

بنابر این گزارش در پایان این مراسم سردار مسعود جزایری معاون بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوحی از خدمات سردار شریف تجلیل و قدردانی کرد.