۰
سرکنسول ایران خبر داد:

کنفرانس بین المللی"منجی" در حیدرآباد هند برگزار می شود

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست خارجی

کنفرانس بین المللی با عنوان منجی در ادیان مختلف و نگاه آنان به آینده جهان با حضور شخصیت های برجسته اسلامی، هندو، مسیحی، بودایی و سیک در شهر حیدرآباد هند برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن نوریان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند گفت: این کنفرانس با محوریت سرکنسولگری و مشارکت برخی نهادهای ایرانی از جمله نمایندگی مقام معظم رهبری در هند و انجمن پیشوایان مذاهب کل هند به موضوع منجی بشریت می پردازد.

وی افزود: در این همایش یک روزه مقوله انتظار و نجات دهنده بشریت از دیدگاه مذاهب و ادیان مختلف بررسی خواهد شد.

وی از محققان و پژوهشگران خواست مقالات خود را با موضوع ˈ منجی در ادیان مختلف و نگاه آنان به آینده جهانˈ به دبیرخانه این کنفرانس ارسال نمایند.

نوریان درباره اهداف و برنامه های این کنفرانس گفت: یکی از مباحث جدی مکاتب فکری و مذاهب مختلف که در حوزه اندیشه دینی ذهن بسیاری از اندیشمندان را به خود مشغول کرده ، آینده جهان و سرنوشت بشریت است که در این کنفرانس به این موضوع مهم پرداخته خواهد شد.

برگزاری گفت وگوهای تخصصی و برپایی نمایشگاهی از کتب و آثار منتشر شده توسط مرکز پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی از برنامه های جانبی این کنفرانس به شمار می آید.

 سمینار بین المللی 15ژوئن (25 خرداد) و همزمان با ایام ولادت باسعادت حضرت ولی عصر (عج) درمرکز ایالت آندراپرادش هند برگزارخواهد شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.