سابقه بیمه‌ای رئیس‌جمهور، 12735 روز

دولت,بيمه,رييس‌جمهور,حسن روحاني,دفترچه بيمه

در حاشیه حضور رئیس‌جمهوری در شرکت داروپخش و افتتاح رسمی بخش تولید هورمون رشد انسان و بازدید رئیس‌جمهور از بخش‌های مختلف این شرکت، سوابق بیمه‌ای تامین اجتماعی رئیس‌جمهور به وی تقدیم شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان این بازدید که نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی ربیعی وزیررفاه و کار و تعاون، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی حضور داشتند، سوابق بیمه‌ای رئیس‌جمهور که بالغ بر 12735 روز است، به وی ارائه شد.

بر اساس این گزارش رئیس‌جمهور از سال 1359 بیمه بوده است.

با عنایت به تدوین سند راهبردی ماموریت سازمان تامین اجتماعی که ارتقای رضایتمندی بیمه‌شدگان را در سرلوحه خود قرار داده این سازمان اقدام به برنامه ریزی در راستای توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات موسوم به نهضت آی سی تی کرده است که از ثمرات این طرح در مدت اندک و ساماندهی و ارائه سوابق بیمه شدگان و محاسبه آن، پرداخت لیست اینترنتی بیمه کارگران توسط کارفرمایان، خدمات غیر حضوری به بیمه شدگان، صدور دفترچه در هر نقطه کشور و استقرار سیستم یکپارچه درمانی است. از طریق سامانه الکتریکی سازمان تامین اجتماعی سوابق بیمه‌ای بیمه شدگان قابل استخراج است.

همچنین در این مراسم لوح سپاس تقدیر و تشکر از پرسنل و مدیران تامین اجتماعی به رئیس‌جمهور تقدیم شد.

انتهای پیام

کد N308667