نظر یک مقام مسئول درباره طرح برخی اختلافات در وزارت کشور: میرولد از ابتدا قول همکاری مقطعی داده بود

ایرنا نوشت:

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور، ضمن تکذیب انتشار برخی مطالب نادرست درباره وجود اختلاف و ناهماهنگی در این وزارتخانه گفت: مجموعه وزارت کشور در هماهنگی کامل به ایفای نقش خود مشغول است و از تمامی ظرفیت‌ها برای توسعه متوازن کشور استفاده خواهد کرد.

روح‌الله جمعه‌ای روز پنج شنبه با اشاره به انتشار برخی مطالب در رسانه‌ها مبنی بر استعفای سیدکاظم میرولد معاون سیاسی وزیرکشور اظهار داشت: وی از نیروهای ارزشمند، کاردان، با تجربه، متعهد و از سرمایه‌های کشور است که پس از تشکیل دولت یازدهم قول همکاری و مساعدت برای اعمال گفتمان اعتدال در دولت و وزارت کشور را داد و وارد این مجوعه شد.

وی ادامه داد: سیدکاظم میرولد در طول این مدت نیز صادقانه و کاملا همراه، هماهنگ و همدل با وزیرکشور فعالیت کرده است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور تاکید کرد: وی از ابتدای پذیرش مسئولیت در مجموعه وزارت کشور مطرح کرده بود که برای یک مقطع معین به این وزارتخانه می‌آید که اخیرا نیز ابراز تمایل کرد تا به محل فعالیت سابق خود که از حوزه‌های تاثیرگذار کشور است بازگردد.

جمعه‌ای خاطرنشان کرد: وزارت کشور همچنان از مشاوره و نظرات کارشناسی سیدکاظم میرولد بهره‌مند خواهد بود.

به گزارش ایرنا، طی روزهای گذشته برخی رسانه‌ها اخباری مبنی بر اختلاف معاون سیاسی وزیر کشور با مدیریت این وزارتخانه و بی نتیجه بودن پادرمیانی معاون اول رئیس‌جمهوری و در نهایت استعفای میرولد منتشر کرده بودند.

 

23503

کد N307742