سخنگوی فراکسیون رهروان: راه اندازی فراکسیون جدید در مجلس معنا و مفهومی ندارد/ تابع خرد جمعی هستیم

مجلس نهم,فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت می گوید که برخی از زمزمه ها درباره تشکیل فراکسیون حامیان دولت در مجلس از سوی برخی از اقلیت مجلس و اصلاح طلبان است.

صفر نعیمی رز سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت وگو با خبرآنلاین در خصوص برخی اظهار نظر ها در روزهای گذشته از سوی برخی اعضای این فراکسیون درباره تشکیل فراکسیون اعتدال، گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد وهر تصمیمی در این خصوص هم اگر هم واقعی باشد، از سوی اقلیت ها است.

وی با بیان اینکه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت روز به روز رو در حال گسترش است وبا تمام قدرت به کارش ادامه می دهد،اظهار داشت:این اظهار نظرها با هدف نشانه رفتن انسجام درونی فراکسیون است.

نعیمی رز در پاسخ به اینکه عمده این اظهار نظر ها از سوی برخی اعضای این فراکسیون بیان شده است،گفت: اظهار نظر آقایان بالای سر ما ، اما این صحبت ها فقط برای خودشان معتبر است و دوستان نظر شخصی شان را بیان کردند چون راه اندازی یک فراکسیون جدید معنا و مفهومی ندارد و اگر چنان چه باشد، متعلق به افرادی است که وابسته به اقلیت مجلس است.

وی درباره نتایج انتخابات هیات رئیسه مجلس هم با تاکید بر اینکه ما به دنبال این نبودیم که همه هیات رئیسه از فراکسیون رهروان باشد، خاطر نشان کرد: ما معتقدیم فضای مجلس باید از سوی همه جریانهای موجود در آن مدیریت شود و تک فکری برای آن ضرر است.نتایج انتخابات نیز نشان داد ما تابع خرد جمعی هستیم .

29/212

 

 

 

کد N307035