۰

نماینده مردم کرج:مسئولین مشورت را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین برای پیشبرد اهداف استان باید با متخصصان و صاحب‌نظران مشورت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محمد جواد کولیوند در مراسم معارفه استاندار جدید البرز که با حضور ائمه جمعه استان البرز، مسئولین دستگاه‌های خدمت‌رسان، وزیر کشور و استاندار سابق البرز در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، طی سخنانی اظهارکرد: ویژگی‌ها و پتانسیل‌های منحصر به فرد استان البرز فعالیت مضاعف مسئولین و مدیران را می‌طلبد.

وی افزود: اگر مسئولین بتوانند از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنند گام مهم و اساسی در راه توسعه استان و به تبع آن توسعه کشور برداشته‌اند لذا باید با تفکر و برنامه‌ریزی مسیر بهره گیری از توانایی‌های البرز را بیش از پیش فراهم آورند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت بودجه و اعتبارات دولتی اتکا به بخش خصوصی و پتانسیل‌های داخلی استان ضرورتی انکارناپذیر است، بنابراین باید شرایطی را فراهم کنیم که بخش خصوصی با امنیت خاطر به سرمایه گذاری در البرز اقدام کنند.

وی ادامه داد: نگاه ویژه به کشاورزی و صنعت رونق اقتصادی استان را به دنبال دارد لذا باید سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در این هدایت کنیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین استان البرز باید با مدیریت جهادی منابع استان را به سمت برنامه‌های اولویت‌دار و هدف دار سوق دهند؛ چرا که بسیاری از این برنامه‌ها از جمله توسعه آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و پروژه های زیرساختی از جمله آزادراه همت به برنامه‌های کلان کشوری گره خورده است.

وی در ادامه از اقدامات استاندار سابق البرز تشکر و قدردانی کرد و خطاب به استاندار جدید گفت: مسئولین از جمله استاندار محترم البرز باید مشورت با نخبگان و متخصصان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهد چرا که اگر مشورت وجود نداشته باشد نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود و کارها دچار دور باطل می‌شوند.

کولیوند وجود برخی نقایص در برنامه‌ریزی‌ها را ناشی از عدم مشورت با متخصصان دانست و افزود: کاستی‌های مشاهده شده در برخی فعالیت‌های مسئولین از عدم مشورت‌ها نشات می‌گیرد، مسئولین باید بدانند که هیچ انسانی وجود ندارد که به همه مسایل اشراف داشته باشد و مشورت نشان دهنده نبوغ انسانی است که از تفکر جمعی برای رسیدن به اهداف استفاده می‌کند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.