در گفتگو با مهر مطرح شد؛

آخرین وضعیت فعالیت حزب اعتماد ملی از زبان منتجب نیا/ بازسازی در دستور کار

احزاب و تشکلها

قائم مقام حزب اعتماد ملی از برگزاری جلسات مستمر برای فعال کردن حزب متبوعش خبر داد و گفت: کارهایی انجام شده است تا به زودی بتوانیم رایزنی ها را انجام دهیم و با تبادل نظر فعالیت های سیاسی حزب را از سر بگیریم.

رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همه احزاب و تشکل های قانونی در فضایی که در دولت فعلی به وجود آمده تلاش می کنند خود را بازسازی کنند و تعدادی از احزاب اصلاح طلب از جمله کارگزاران تغیراتی را در درون حزب خود به وجود آورده اند.

وی با بیان اینکه اعتماد ملی هم از این قاعده مستثنی نیست گفت:در چهار پنج سال گذشته این حزب فعالیت های خود را به حالت نیمه تعطیل در آورده بود و فعالیت گسترده ای نداشتیم و الان زمان آن رسیده است که کار های حزبی را سامان دهیم.

قاوم مقام حزب اعتماد ملی یاداور شد: درخواست هایی از سوی اعضای حزب و بزرگان کشور برای فعالیت های مجدد حزب مطرح شده و بنده به لحاظ مسئولیت حزبی مورد فشار و درخواست دوستان برای فعالیت های مجدد حزب هستم.

منتجب نیا گفت: جلساتی را برگزار کردیم تا سازو کار مناسبی برای فعالیت مجدد به صورت گسترده درآوریم و کارهایی انجام شده است تا به زودی بتوانیم رابزنی ها را انجام دهیم و با تبادل نظر فعالیت ها را از سر بگیریم.

وی همچنین به فعال شدن برخی از شاخه های استانی حزب متبوعش اشاره کرد و گفت: به فعالیت های استانی حزب بسنده نکرده و در صدد فعالیت گسترده حزب در سراسر کشور هستیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب از روند تاخیر در بازگشایی مجدد خانه احزاب انتقاد کرد و اظهار داشت:ما همچنان منتظر قول وزیر برای بازگشایی خانه احزاب هستیم .