از سوی دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین صورت گرفت

دعوت از مردم و دانشگاهیان برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت‌الله زرندی

پيام تسليت,كرمانشاه,انجمن اسلامي مدرسين

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌های کشور با صدور پیامی، ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت آیت‌الله زرندی، از دانشگاهیان و عموم مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت آن مرحوم دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پیام حجت‌الاسلام والمسلمین محسن رهامی آمده است:

«بسمه تعالی

رحلت عالم بزرگوار، آیت‌الله محمدحسین زرندی، رئیس حوزه علمیه کرمانشاه و نماینده مردم استان کرمانشاهان در مجلس خبرگان رهبری، ضایعه‌ای سنگین و جبران ناپذیر برای مردم و مراکز علمی منطقه می‌باشد.

این ضایعه أسف‌انگیز را به عموم مردم شریف و مهربان کرمانشاه خصوصاً بیت محترم ایشان وعلما، فضلا و دانشگاهیان کرمانشاه تسلیت عرض می‌کنم.

آن مرحوم در طول عمر پربرکت خود همواره در توسعه و گسترش علم و دانش و آگاهی و تأسیس مدارس علمی و تربیت طلاب و اندیشمندان اسلامی تلاش کرده و همچون پدری دلسوز و مهربان در کنار مردم و در شرایط سخت اجتماعی و سیاسی پایمردی به خرج داده و خانه وی همیشه پناهگاه مردم بی‌پناه به شمار می‌رفت؛ خصوصاً در دوران دفاع مقدس سیره عملی وی و خطبه‌های باشکوه آن عالم ربانی در نماز جمعه کرمانشاه مایه صبر و استقامت و نشاط مردم بوده است.

از عموم دانشگاهیان و فضلا، اساتید و دانشجویان کرمانشاه انتظار می‌رود تا در جهت تجلیل از مقام شامخ علم و جهاد و فضیلت، در مراسم تشییع پیکر پاک آن فقیه سعید و جلسات بزرگداشت و ترحیم وی در کنار مردم شریف استان حضوری شایسته داشته باشند.

دکتر محسن رهامی

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌های کشور

6 خرداد 1393»

انتهای پیام

کد N305167