نماینده حزب الله لبنان خواستار وحدت اسلامی در برابر هجمه رسانه ای غرب شد

لبنان,ابراهیم

تهران-ایرنا- ˈالسید ابراهیمˈ نماینده ویژه دبیرکل حزب الله لبنان در حاشیه هفتمین اجلاس مجمع رادیو و تلویزیون های اسلامی در تهران، بر ضرورت حفظ وحدت اسلامی برای مقابله با توطئه ها و هجمه های رسانه ای غرب تاکید کرد.

سید ابراهیم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، رژیم اشغالگر قدس و گروه های تکفیری تروریستی فعال در کشورهای اسلامی را به عنوان دو چالش اصلی پیش روی امت اسلامی برشمرد و بر ضرورت نقش آفرینی حوزه اطلاع رسانی برای مقابله با این چالش ها تاکید کرد.

وی خواستار وحدت مسلمانان برای مقابله با تبلیغات سوء علیه اسلام و مقاومت شد و گفت: ˈما امروز با توطئه ای بزرگ و جنگی تبلیغاتی مواجه هستیم که واقعیت ها را وارونه جلوه می دهد. نمونه بارز این کارزار را در سوریه شاهد هستیم که براساس یک توطئه برنامه ریزی شده، واقعیات را دروغ و دروغ را واقعیت نشان می دهند.

السید ابراهیم که ریاست شورای سیاسی حزب الله را نیز به عهده دارد، با محکوم کردن تحریف و سانسور خبری به ویژه در رابطه با اخبار فلسطین، گفت: ˈشمار نه چندان اندکی از رسانه های مغرض با سانسور بخش های مهم اخبار، مظلومیت مردم فلسطین و سوریه را وارونه منعکس می کنند و با این رویکرد، به رژیم صهیونیستی و گروه های تکفیری چراغ سبز نشان می دهند.ˈ

السید ابراهیم در مقابل، از نقش رسانه های مقاومت که ˈجنایات رژیم صهیونیستی اعم از کشتار، کوچاندن فلسطینی ها و یهودی سازی قدس و فلسطین را بر ملا می کنندˈ، تقدیر کرد.

نماینده دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به وقایع سوریه، گفت: ˈتروریست ها در سوریه در پی ویرانی و تجزیه این کشور، از بین بردن ارتش آن و در نهایت نابودی یکی از محورهای مقاومت هستند، اما دولت سوریه با عبور از مانع تروریسم، به پیروزی های بزرگی نایل شده است.ˈ

هفتمین اجلاس مجمع رادیو تلویزیون های اسلامی 4 تا 6 خرداد در تهران برقرار است.

رسانام** 1453**2017
کد N302700