۰
نقوی حسینی مطرح کرد؛

بررسی بحران آب در کشور در جلسه کمیسیون امنیت ملی

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

در این جلسه استرداد " لایحه چگونگی تشکیل و نحوه‌ی رسیدگی هیات‌های انضباطی نیروهای مسلح به شماره چاپ 91 و اعمال اصلاحات لازم مطابق درخواست ستاد کل نیروهای مسلح به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: این جلسه به موضوع بسیارمهم "بحران آب" اختصاص یافت. با توجه به تاثیر بحران آب بر امنیت ملی از یک سو و خشکسالی و نیاز شدید به آب به ویژه در روستاهای مرکزی کشور، راهکارها و روش‌های تامین آب مورد بحث قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سیدحسین نقوی حسینی اظهار داشت: در ادامه جلسه " طرح الحاق یک بند به ماده (40) قانون خدمت وظیفه‌ی عمومی" که در کمیته دفاعی کمیسیون اصلاح و تصویب شده بود به بحث گذاشته شد. بر اساس طرح مذکور نوه‌های جد یا جده‌ی بی‌سرپرست، ناتوان و بیمار که فرزند تک پسر آنان شهید شده و نیازمند مراقبت است با رضایت جده یا تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران از معافیت کفالت برخوردار می‌شوند. طرح مذکور به تصویب کمیسیون رسید.

نقوی حسینی گفت: همچنین در این جلسه استرداد " لایحه چگونگی تشکیل و نحوه‌ی رسیدگی هیات‌های انضباطی نیروهای مسلح به شماره چاپ 91 و اعمال اصلاحات لازم مطابق درخواست ستاد کل نیروهای مسلح به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه در این جلسه، اعضا ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع) و گرامیداشت سوم خرداد سالگرد فتح خرمشهر، مبعث رسول اکرم (ص) را به همه مسلمانان جهان به ویژه ملت مسلمان ایران تبریک گفتند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.