روزشمار انتخابات92/گروه خونی عارف و روحانی به اصولگرایان نمی خورد/شایعات درباره فیلم های انتخاباتی

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

سال گذشته در این روز تبلیغات تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین، در روز اول محسن رضایی، سعید جلیلی و محمد غرضی به تلویزیون رفتند. همچنین مجری گفت و گوهای تلویزیونی انتخابات مشخص شد. حسن عابدینی مجری گفت و گوهای ویژه خبری برای این کار انتخاب شد.

محمدرضا باهنر از چهره های مطرح اصولگرا در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه در بین هشت کاندیدای مطرح، برخی از آنها از نظر جامعه اصولگرایی قابل بررسی نیستند، اعلام کرد که گروه خونی عارف و روحانی به اصولگرایان نمی‌خورد.

همچنین در این روز حسین مظفر به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف تعیین شد. علی‌اکبر ولایتی از اعضای ائتلاف پیشرفت با اعلام این خبر که اعضای ائتلاف پیشرفت در روزهای آینده به دیدار آیت‌الله مهدوی‌کنی می‌روند، گفت: هر نظری که جامعتین بدهد، به آن احترام کامل می‌گذاریم.

محسن رضایی هم که در این روز به تبریز سفر کرده بود ، مهار تورم را از برنامه‌های اولویت‌دار دولت خود عنوان کرد و قول داد که از اوایل مهر و با روی کار آمدن دولت یازدهم تا پایان سال و فقط ظرف 6 ماه، تورم را مهار خواهد کرد تا مردم از ناحیه گرانی اذیت نشوند.

بحث جنجالی این روزها ساخت فیلم تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی بود که شایعات زیادی را در پی داشت. سیدرضا میرکریمی و محمدمهدی عسگرپور ساخت فیلم انتخاباتی برای «حسن روحانی» و رامبد جوان، مسعود جعفری‌جوزانی و علیرضا رییسیان ساخت فیلم انتخاباتی برای «محسن رضایی» را تکذیب کردند.

 

2929

 

 

کد N302126