۰
در نشست علمی ایران و مدیریت بحران‌های منطقه‌ای مطرح شد؛

سفیر فلسطین در تهران: ایران همواره پشتیبان کشورهای عربی به‌ویژه فلسطین بوده است

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

سفیر فلسطین در تهران گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تشکیل کشور مستقل فلسطین باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صلاح زواوی که ظهر امروز در نشست علمی و مدیریت بحران‌های منطقه که در مرکز مطالعات عالی بین‌المللی دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار شد، حضور داشت، تصریح کرد: فلسطین امروز در بهترین وضعیت خود به سر می‌برد.

او با ابراز خرسندی از برقراری مذاکرات میان طرف‌های فلسطینی گفت: خوشبختانه امروز در بین فلسطینی‌ها، صلح محقق شده و امیدواریم در آینده کشور فلسطین که برای ما و شما عزیزترین کشور محسوب می‌شود، به بهترین نحو ممکن تشکیل شود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران از آغاز روزهای تشکیل خود همواره در تلاش بوده تا به پیروزی فلسطین کمک کند و در این راه امام راحل و مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سفیر فلسطین در ایران با اظهار امیدواری از تشکیل کشور مستقل فلسطین در آینده نزدیک خاطرنشان کرد: بدون تردید جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان کشورهای عربی به‌ویژه فلسطین بوده و این حمایت‌ها نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، نشست علمی ایران و مدیریت بحران‌های منطقه‌ای که با حضور صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران و حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان در دانشگاه تهران در حال برگزاری است قرار است به بررسی مسائل پیرامون بحران‌های منطقه‌یی بپردازد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.