در نشست علمی ایران و مدیریت بحران‌های منطقه‌ای مطرح شد؛

سفیر فلسطین در تهران: ایران همواره پشتیبان کشورهای عربی به‌ویژه فلسطین بوده است

سیاسی

سفیر فلسطین در تهران گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تشکیل کشور مستقل فلسطین باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صلاح زواوی که ظهر امروز در نشست علمی و مدیریت بحران‌های منطقه که در مرکز مطالعات عالی بین‌المللی دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار شد، حضور داشت، تصریح کرد: فلسطین امروز در بهترین وضعیت خود به سر می‌برد.

او با ابراز خرسندی از برقراری مذاکرات میان طرف‌های فلسطینی گفت: خوشبختانه امروز در بین فلسطینی‌ها، صلح محقق شده و امیدواریم در آینده کشور فلسطین که برای ما و شما عزیزترین کشور محسوب می‌شود، به بهترین نحو ممکن تشکیل شود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران از آغاز روزهای تشکیل خود همواره در تلاش بوده تا به پیروزی فلسطین کمک کند و در این راه امام راحل و مقام معظم رهبری از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سفیر فلسطین در ایران با اظهار امیدواری از تشکیل کشور مستقل فلسطین در آینده نزدیک خاطرنشان کرد: بدون تردید جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان کشورهای عربی به‌ویژه فلسطین بوده و این حمایت‌ها نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، نشست علمی ایران و مدیریت بحران‌های منطقه‌ای که با حضور صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران و حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان در دانشگاه تهران در حال برگزاری است قرار است به بررسی مسائل پیرامون بحران‌های منطقه‌یی بپردازد.

انتهای پیام

کد N301835