نیمه‌ دوم‌ خرداد زمان اعلام‌ نتایج مرحله‌ نخست طرح‌ اعطای‌ مدرک‌ حفظ

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن‌ از اعلام نتایج مرحله نخست نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان در نیمه دوم خرداد ماه خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، یوسف افراش با اشاره به برگزاری آزمون مرحله نخست نهمین دوره آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اظهار کرد: در این آزمون 7 هزار و 336 نفر اقدام به ثبت‌نام کردند که 90 درصد از این تعداد در روز جمعه 19 اردیبهشت ماه به رقابت پرداختند.

وی با بیان این‌که «نتایج مرحله نخست آزمون طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان، نیمه دوم خردادماه اعلام می‌شود» ادامه داد: مرحله نخست این آزمون‌ها به صورت کتبی در سراسر کشور برگزار شد که پس از اعلام نتایج این مرحله، افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره می‌شوند به مرحله دوم راه خواهند یافت.

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن‌الکریم با اشاره به دو مرحله‌ای بودن مرحله دوم این آزمون‌ها خاطر نشان کرد: در مرحله دوم طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان که شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود، حُسن حفظ راه‌یافتگان به این مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

کد N301589