تشریح برنامه‌های سالگرد ارتحال امام(ره):

رهبر معظم انقلاب سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام خواهند بود/ سخنرانی روحانی در شب 14 خرداد

سایر حوزه ها

دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) در نشست خبری صبح امروز به تشریح برنامه‌های بیست‌وپنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام‌خمینی(ره) پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی انصاری، دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) در نشست خبری که صبح امروز در ستاد بزرگداشت حضرت امام(ره) به مناسبت بیست‌وپنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: مراسم 14 خرداد از ساعت 9 صبح در جوار حرم مطهر حضرت امام(ره) با حضور همه اقشار، شخصیت‌ها و مردم سراسر کشور و با سخنرانی رهبر فرزانه و بزرگوار انقلاب اسلامی آغاز می‌شود.

وی افزود: همه ما و مردم از بیانات سرنوشت‌ساز و تعیین کننده رهبر در این روز تاریخی و ملی استفاده می کنیم. قبل از سخنرانی رهبری همه ساله سخنرانی یادگار ارزشمند امام(ره)، آیت الله حاج سیدحسن خمینی را در مراسم روز 14 خرداد داریم و امسال نیز این برنامه کماکان ادامه دارد.

انصاری تصریح کرد: علاوه بر برنامه 14 خرداد، برنامه مهم دیگری داریم که در شب 14 خرداد حرم مطهر، آماده حضور مردم و سخنرانی دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان است. این اولین سالی است که در دولت تدبیر و امید مراسم بزرگداشت حضرت امام(ره) برگزار می‌شود و باید مقدمات حضور ایشان در حرم علی‌رغم مشکلاتی که اکنون در حرم داریم، فراهم می شد؛ چراکه هم خواست مردم است و هم تقویت و برنامه های دولت ایجاب می کند.

دبیر ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) تصریح کرد: در مراسم سالگرد امام(ره) صدها نفر از اندیشمندان و شخصیت های خارجی به کشور اعزام می شوند. میهمانان از روز 10 خرداد به کشور عزیمت می کنند که از کشورهای اندونزی، بنگلادش، تایلند، ارمنستان، کویت، عربستان، ژاپن، عمان، قزاقستان، آذربایجان، پاکستان، هند، لبنان، افغانستان، چین، عراق، نیجریه، سودان، اتیوپی، مصر، تونس، مراکش، آفریقای جنوبی، دانمارک، سوئد، انگلیس، ایتالیا، لهستان و آمریکا میهمان ویژه داریم.

این خبر در حال به روزرسانی است.