نامزدهای رهروان ولایت برای هیأت رئیسه مجلس/رقابت تاجگردون و باهنر

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با تشریح نتایج جلسه این فراکسیون برای انتخابات هیات رییسه، گفت که در حال حاضر جلسه این فراکسیون برای انتخاب کاندیدای نایب رییسی مجلس از بین باهنر و تاجگردون ادامه دارد.

صفر نعیمی رز در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: در جلسه امشب فراکسیون رهروان ولایت آقای لاریجانی با 150 رای به عنوان کاندیدای فراکسیون برای ریاست مجلس و آقای ابوترابی با 98 رای به عنوان نایب رییس اول انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان باهنر و تاجگردون نیز با 68 رای مشترکا به عنوان کاندیدای فراکسیون برای سمت نایب رییس دوم انتخاب شدند.

نماینده مردم آستارا اضافه کرد: در مورد کارپردازان، اعضای فراکسیون رهروان ولایت آقایان آشوری با 86 رای، شریف حسینی با 76 رای و عثمانی و نعمتی را مشترکا با 58 رای انتخاب کردند.

نعیمی رز گفت: فراکسیون رهروان ولایت برای دبیران هیات رییسه نیز به آقایان فرهنگی با 91 رای، سبحانی نیا با 82 رای، جهانگیرزاده با 77 رای، هروی با 77 رای، محمدصادقی با 72 رای و منادی با 72 رای، رای دادند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در پایان گفت که جلسه این فراکسیون برای انتخاب کاندیدای نایب رییسی دوم مجلس از بین باهنر و تاجگردون و همچنین یک کارپرداز از بین عثمانی و نعمتی ادامه دارد.

انتهای پیام

کد N300134