عبدی انبوهی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح كرد؛

فعالیت مجدد حزب اعتماد ملی در قم/مشکلات آقای کروبی تا حدود برطرف شده است

سیاست داخلی

اهتمام ویژه حزب اعتماد ملی حرکت در مسیر خط امام(ره)، انقلاب و ولایت فقیه است/نگاه ویژه ای از سوی مسئولان اعتماد ملی به قم وجود دارد/اسامی افرادی برای فعالیت در حزب اعتماد ملی در قم مطرح شده است.

ایلنا: یک عضو شورای موقت حزب اعتماد ملی در قم، از فعالیت مجدد این حزب در قم، با رویکرد جدید خبر داد.

«علی عبدی انبوهی» در گفت‌وگو با ایلنا، ضمن اعلام خبر آغاز فعالیت حزب اعتماد ملی در قم، اظهار داشت: از آن جایی که قم، خاستگاه علم و تقوی و خاستگاه انقلاب و مبارزات سیاسی امام خمینی(ره) است، نگاه ویژه‌ای از سوی ما و دیگر مسئولان حزب اعتماد ملی نسبت به این شهر وجود دارد و از این رو نسبت به فعالیت این حزب در قم تأکید دارند.

وی افزود: تصور ما و مسئولان اعتماد ملی این است که اگر در قم، کارها به نحو احسن انجام شود، در بقیه کشور کار درست انجام می‌شود و اگر در قم فعالیت نداشته باشیم و یا فعالیت‌مان مطلوب نباشد، در کل کشور دچار مشکل خواهیم شد.

عضو شورای موقت حزب اعتماد ملی با بیان این که اهتمام ویژه حزب اعتماد ملی حرکت در مسیر خط امام(ره)، انقلاب و ولایت فقیه است، گفت: اساسا حزب اعتماد ملی، بدون انقلاب و نام امام(ره) هویتی برای خود قائل نیست.

«عبدی انبوهی» در تشریح فعالیت های حزب اعتماد ملی در قم، گفت: در سال جدید، تا کنون چند جلسه حزب اعتماد ملی در قم تشکیل شده و اعضاء، نفراتی را بر اساس رأی گیری، به عنوان شورای موقت حزب اعتماد ملی در قم انتخاب کردند تا این شورای موقت، به جذب نفرات مختلف برای حزب اعتماد ملی در قم اقدام کنند.

این عضو حزب اعتماد ملی، اضافه کرد: در حال حاضر اسامی نفراتی برای فعالیت در حزب اعتماد ملی در قم مطرح شده و انشاالله با بررسی این نفرات، بتوانیم از خدمات و پشتیبانی افراد اثر گذار، استخوان دار و با ریشه اهل قم، در حزب اعتماد ملی دفتر قم استفاده کنیم.

وی با بیان این که امیدواریم هر چه زودتر بحث های مربوط به آقای کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی و مشکلاتی که برای ایشان به وجود آمده حل شود، گفت: امیدواریم مسائل و سوءتفاهماتی که بین مسئولان نظام و جناب آقای کروبی به وجود آمده برطرف شود که تا حدود زیادی برطرف شده است.

«عبدی انبوهی» خاطرنشان کرد: رویکرد ما در دور جدید فعالیت های حزب اعتماد ملی، حمایت از دولت تدبیر و امید و در عین حال زنده نگاه داشتن اندیشه های امام(ره) است.

عضو حزب اعتماد ملی، گفت: با توجه به جایگاه قم و موقعیت حساس این شهر، بعد از این که تشکیلات حزب اعتماد ملی در قم خود را بازسازی کرد و مراحل پایانی کار را گذراندیم، اولین کار این است که خدمت مراجع تقلید برسیم و از رهنمودهای ایشان برای حرکت صحیح استفاده کنیم؛ بعد از آن دیدار با علمای طراز اول حوزه و دانشگاهیان برای بررسی صحیح مسائل استان و کشور در اولویت کاری ما خواهد بود.

کد N299843