سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد،

فردا انتخابات هیات رییسه/ دوشنبه تجدید میثاق با آرمان‌های امام

سیاسی

یک عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه در جلسه علنی فردا (یکشنبه) انتخابات سومین سال کاری مجلس نهم برگزار می‌شود، گفت که نمایندگان در روز دوشنبه با حضور در حرم امام (ره) و مزار شهدا، با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند.

حجت الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا اظهار کرد: دستور اول جلسه علنی فردای مجلس برگزاری انتخابات هیات رییسه است و بعد از آن نمایندگان به دیدار مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد کاری مجلس می‌روند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه (5 خرداد) نیز تا ساعت 10 صبح برنامه کاری‌اش را دنبال می کند و بعد از آن به مناسبت سالگرد مجلس و تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره) و شهدا به حرم مطهر و بهشت زهرا می رود.

این عضو هیات رییسه مجلس در مورد وضعیت نطق های مجلس در این دو روز کاری گفت که منعی برای استماع نطق های نمایندگان وجود ندارد مگر اینکه به دلیل کمبود وقت برای دیدار با رهبری و حضور در حرم امام راحل نطق ها به جلسات بعدی موکول شود.

سبحانی‌نیا همچنین در مورد زمان برگزاری جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت جهت تصمیم گیری برای انتخابات هیات رییسه گفت: مجمع عمومی فراکسیون امشب بعد از نماز مغرب جلسه‌ای تشکلیل خواهد داد که خروجی آن همان لیست مورد حمایت فراکسیون در انتخابات هیات رییسه است.

انتهای پیام

کد N298478