۰

یک فعال دانشجویی: مجلس به فکر احقاق حقوق ملت باشد

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران غرب گفت: مجلس به جای فشار آوردن به دولت در امور فرهنگی و سیاسی به فکر احقاق حقوق ملت با شفاف سازی مسائل مالی دولت قبل باشد.

امیر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: دلیل عدم پیگیری مفاسد اقتصادی توسط نهادهای نظارتی از چند حالت خارج نیست یا کسانی که معوقات بانکی دارند وابسته‌ی نهادهای نظارتی هستند و یا خود مسئولین نهادهای نظارتی همدست و همکار مفاسد اقتصادی‌اند و نمی‌خواهند که رازشان افشا شود.

وی ادامه داد: با چنین روشی برداشت مردم این است که در دستگاه‌های قانونی کسانی وجود دارند که با رو شدن دست مفاسد اقتصادی منافعشان به خطر می‌افتد و سود صاحبان قدرت در مسکوت ماندن جریان‌های فساد اقتصادی است.

این فعال دانشجویی همچنین با بیان این‌که «باید مردم بدانند در دولت قبل چه اتفاقی افتاده است» گفت: وقتی مشاور رئیس‌جمهور اعلام می‌کند که شخص رئیس‌جمهور گذشته 9 میلیارد تومان به NGO ای منصوب به آشنایانشان داده معلوم می‌شود که چه اتفاقاتی در دولت گذشته بر سر مسائل مالی، اقتصادی افتاده است.

وی تصریح کرد: مجلس به جای وارد کردن فشارهای سیاسی و فرهنگی به وزرا، دولت را در راه شفاف سازی مسائل اقتصادی کمک کند و در ادامه قوه قضائیه نیز با افشاگری از بزرگان فسادهای اقتصادی معوقات بانکی را باز پس گیرند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.