حزب مردمسالاری همایش های منطقه ای با موضوع انتخابات برگزار می کند

همایش فصلی,انتخابات آینده

تهران- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری از برگزاری گردهمایی حزب متبوعش با اصلاح طلبان در 12 تیر ماه خبر داد و گفت: حزب مردمسالاری همایش های منطقه ای پیرامون موضوع انتخابات آینده را با قوت دنبال می کند.

میرزا بابا مطهری نژاد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایرنا، درباره همایش فصلی حزب مردمسالاری که جمعه در تهران و با حضورتمام دبیران استانی این حزب برگزار شد، افزود: در این همایش تصمیم گیری مبنی بر برگزاری گردهمایی در تیر ماه و اردوی تابستانی شهریور ماه انجام گرفت.

وی ادامه داد: اردوی تابستانی حزب مردمسالاری در استان گیلان خواهد بود و گردهمایی عظیم حزب نیز با حضور جمعی از شخصیت های اصلاح طلب در تیر ماه انجام خواهد گرفت.

این عضوشورای مرکزی حزب مردمسالای یکی دیگر از موضوعات همایش فصلی جمعه رامبحث انتخابات آینده دانست و گفت: حزب مردمسالای 9 همایش منطقه ای پیرامون انتخابات آینده را در کشور مد نظر دارد و تاکنون 2 همایش از این محور برگزار شده که مود بررسی دبیران استانی قرار گرفت.

مطهری نژاد اظهار داشت: همایش های منطقه ای از سوی اعضا مثبت ارزیابی شد و درباره راههای بهتر برگزار شدن این مهم نیز بحث و بررسی به عمل آمد و بر ادامه این برنامه منطقه ای در کشور تاکید شد.

وی ادامه داد: این همایش های منطقه ای در استانهای کشور دنبال می شود و حتی افراد غیر وابسته به حزب ولی دارای مشی اصلاح طلبی نیزدر آن حضور می یابند.

این عضو شورای مرکزی درباه انتخابات شورای مرکزی این حزب نیز گفت: تا پایان سال و احتمالا بهمن ماه این مهم انجام خواهد شد.

همایش فصلی حزب مرمسالاری 2 خرداد 93 با حضور اعضای شورای مرکزی و دبیران استانی این حزب در تهران و با سخنرانی مصطفی کواکبیان دبیر حزب مردمسالاری و بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

سیام**7261 ** 1418
کد N298099