با سفر به تبریز صورت گرفت؛

دیدار عارف با آیت الله مجتهد شبستری

سیاست داخلی

محمدرضا عارف که به منظور سخنرانی در همایش سالگرد دوم خرداد در تبریز، به این شهر سفر کرده است، با آیت الله مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت وگو کرد.

ایلنا: محمدرضا عارف که به منظور سخنرانی در همایش سالگرد دوم خرداد در تبریز، به این شهر سفر کرده است، با آیت الله مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف که به منظور شرکت و سخنرانی در همایش بزرگ اصلاح طلبان تبریز به مناسبت سالگرد حماسه دوم خرداد به این شهر سفر کرده است، لحظاتی پس از ورود به تبریز با حضور در گلستان شهدا نسبت به مقام شامخ شهیدان بخصوص شهدای استان آذربایجان شرقی ادای احترام کرد.

وی با حضوربر سر مزار شهیدان باکری و شهدای گمنام و همچنین آیت‌الله مدنی و آیت‌الله قاظی طباطبایی با قرائت فاتحه یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سپس با حضور در دفتر آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که مهندس جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نیز حضور داشت امام جمعه تبریز ضمن خوشامدگی به عارف و هیات همراه برای وی آرزوش توفیق و سربلندی کرد..

همایش بزرگ اصلاح طلبان تبریز به مناسبت سالگرد حماسه دوم خرداد ساعت 17:30 امروز در سالن اجتماعات پتروشیمی تبریز برگزار می‌شود.

کد N297734