سردار ‌شریف:

رژیم صهیونیستی از قدرت مقابله به مثل ایران وحشت واقعی دارد‌

ايران,سپاه پاسداران,رژيم صهيونيستي,آمريكا

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی از قدرت مقابله به مثل ایران وحشت واقعی دارد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی از قدرت مقابله به مثل ایران وحشت واقعی دارد.

به گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در مراسم گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در جمع فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح استان اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از قدرت مقابله به مثل ایران وحشت واقعی دارد.

وی گفت: دشمن جایی که سروصدا می‌کند، نشان می‌دهد که قادر به عمل کردن نیست و در جایی که سروصدا نمی‌کند، تصمیم دارد اقدامی انجام دهد.

وی افزود: چند سال پیش صهیونیست‌ها تاسیسات هسته‌ای که احساس می‌کردند در سوریه و عراق مشکوک است را بمباران کردند و مجامع بین‌المللی نیز هیچ اعتراضی نکردند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر اذعان تمام دنیا بر صلح‌آمیز بودن تاسیسات و فعالیت های هسته‌ای ایران، اظهار کرد: همگان می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران قصد دستیابی به سلاح هسته‌ای را ندارد و مقام معظم به عنوان ولی فقیه نیز بر آن تاکید داشته‌اند.

وی ادامه داد: با این وجود آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و برخی کشورهای اروپایی هم‌پیمان با آنان برای جلوگیری از دست یافتن ایران به پیشرفت‌های روزافزون از جمله در عرصه صلح‌آمیز هسته‌ای بهانه تراشی‌های مختلفی می‌کنند.

وی با طرح این سوال که چرا رژیم صهیونیستی اقدامی علیه ایران انجام نمی‌دهد‌؟ تصریح کرد: آن‌ها از قدرت مقابله به مثل ایران وحشت واقعی دارند و این وحشت رسانه‌ای و مجازی نیست،‌ بلکه قدرت واقعی‌ است که رژیم صهیونیستی به خوبی آن را درک کرده است.

شریف با بیان این‌که «رژیم صهیونیستی پس از 50 سال بزرگترین شکست را در حوزه نظامی از تفکر انقلاب اسلامی تحمل کرده است»، گفت: شاهد این حقیقت اظهارات قاضی‌القضات رژیم صهیونیستی است که گفت اسرائیل در یک جنگ رو در رو با انقلاب اسلامی ایران شکست خورده است.

وی با تاکید بر این‌که «زمان گستاخی این رژیم جنگی و جنایتکار گذشته و جبهه مقاومت شکل گرفته است» افزود: مستکبران 30 و چند ماه است که در سوریه تمام توان خود را به کار گرفته اند اما به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

وی گفت: امروز اثبات شده آن‌چه حرف اول را در منطقه می‌زند، گفتمان مقاومت است و ملت ها شاهدند که چگونه لحظه به لحظه به فرمایش امام راحل که راه قدس از کربلا می‌گذرد، نزدیک می‌شویم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه افتخارات ملت ایران را مرهون اطاعت از ولایت فقیه و تبعیت از امام راحل و مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی امروز دغدغه و چالش جدی مشغله فکری و مستکبران عالم شده است.

وی در ادامه با تاکید به ضرورت حفظ فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس و زنده نگه داشتن روحیه مقاومت و جهاد در جامعه گفت: باید به‌عنوان نسل دفاع مقدس تاریخ و گنجینه پرافتخار این دوران را به‌صورت واقعی و جذاب به نسل‌های بعد منتقل کنیم، تا به امروز راه سختی را پیموده‌ایم و تا رسیدن به قله آرمان ها و اهداف مقدس انقلاب، امام و شهدا فاصله چندانی نداریم.

وی تاکید کرد: دشمن تلاش می‌کند با تمام امکانات و ابزارهای خود به ویژه امپراطوری رسانه های وابسته، دستاوردهای انقلاب را کوچک نشان دهد تا ملت ایران در گذشته بزرگ و افتخارآمیز خود تردید کند اما تردیدی نیست که به مانند گذشته در برابر هوشمندی و بصیرت آحاد مردم شکست سختی در این زمینه متحمل خواهد شد.

سخنگوی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که «آزادی خرمشهر یکی از مقاطع حساس و تعیین کننده برای ملت ایران بود» تصریح کرد: دشمن در اوج آمادگی صدام و اوج آشفتگی داخلی ایران به تصرف خوزستان دل بسته بود اما ملت ایران با تاسی از رهنمودهای امام(ره) این مقطع خطرناک را پشت سر گذاشت.

وی با اشاره به فرجام دشمنان متجاوز به ایران تاکید کرد: ملت ایران کار دشمن بعث را به جایی رساند که امروز دیگر خبری از ژنرال‌های چند ستاره نیست و ملت عراق از حزب بعث خلاص شده اند. حتی شکست‌های اسرائیل در جنگ‌های چند روزه، محصول عملیات بیت‌المقدس است.

وی تصریح کرد: ملت ایران با صبر و استقامت تبدیل به یک ملت نمونه شده است و دلیل آن پیروی از فرهنگ اسلامی است. تا زمانی که در همین صراط مستقیم گام برداریم، وعده خدا حتمی است و ما پیروزخواهیم بود.

انتهای پیام

کد N296621