توصیه آیت‌الله مصباح به جبهه پایداری : کار تشکیلاتی انجام دهید؛اتفاقات فرهنگی را تبیین کنید

جبهه پایداری,محمد تقی مصباح یزدی

فارس نوشت:

 

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: آیت‌الله مصباح با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، خطاب به اعضای جبهه پایداری، گفتند که مسئله مهم در این برهه زمانی کار فرهنگی است و باید مردم را در جریان آنچه در مورد مسائل فرهنگی در حال به وقع پیوستن است، قرار دهید.

حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری اظهار داشت: دیدار اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح یزدی عصر امروز (چهارشنبه) برگزار شد و آقای آقاتهرانی گزارشی از روند کار‌های اقدام شده و تصمیمات جبهه پایداری را به اطلاع ایشان رساندند.

وی افزود: علامه مصباح ضمن سفارش به تقوا، رعایت مسائل شرعی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و باقی‌ماندن خط امام و رهبری بر ضرورت کار تشکیلاتی تاکید کردند و فرمودند که کار تشکیلاتی یکی از ضروریات است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تصریح کرد: آیت‌الله مصباح با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، خطاب به اعضای جبهه پایداری گفتند که مسئله مهم در این برهه زمانی کار فرهنگی است و باید مردم را در جریان آنچه در مورد مسائل فرهنگی در حال به وقع پیوستن است، قرار دهید و به تبیین اتفاقات فرهنگی بپردازید.

 

1717

 

کد N295684