حسین طلا در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح کرد:

بررسی آخرین تحركات گروه‌های تكفیری و معاند با وزیر اطلاعات

مجلس

از دیگر مواردی كه در این نشست مطرح شد، آسیب ناشی از اظهار برخی از مسئولان که بیشتر با اهداف انتخاباتی مطرح می‌شود بود كه ممکن است باعث ایجاد هزینه برای نظام شود.

دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: آسیب‌های ناشی از اظهارنظر برخی از مسئولان که بیشتر با اهداف انتخاباتی مطرح می‌شود، ممکن است باعث ایجاد هزینه برای نظام شود.

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص دیدار نمایندگان تهران با حجت‌الاسلام علوی اظهار كرد: در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و ضرباتی که سربازان گمنام امام زمان بر ساختار گروهک‌های معاند، تکفیری و محارب ارائه شد.

وی با بیان اینكه در این نشست بر جایگاه وزارت اطلاعات و لزوم حرکت بر اساس استراتژی راهبرد محور تاکید شد و ادامه داد: وزارت اطلاعات نباید جناحی باشد و سرمایه اصلی برای امنیت کشور و مردم محسوب می‌شود.

طلا خاطرنشان کرد: از دیگر مواردی كه در این نشست مطرح شد، آسیب ناشی از اظهار برخی از مسئولان که بیشتر با اهداف انتخاباتی مطرح می‌شود بود كه ممکن است باعث ایجاد هزینه برای نظام شود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در خصوص مباحث مطرح شده در حیطه استان تهران نیز اظهار کرد: حضور اتباع بیگانه و ضرورت بررسی نحوه خدمات رسانی دستگاه‌ها در استان تهران و میزان زضایتمندی مردم از عملکرد آنها و حرکت به سمت حل کاستی‌ها از بحث‌های دیگر بود

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه از اظهار نظرات برخی از مسئولان در مورد مسائل قومی که موجب دامن زدن به اختلافات قومی می شود انتقاد شد و در خصوص لزوم پیگیری وزارت اطلاعات و آگاهی رسانی در چنین زمینه‌ای که تبعات زیادی را به همراه دارد، تاکید شد.

دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران ادامه داد: همچنین از اقداماتی که در حفظ امنیت کشور که توسط سربازان گمنام نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و سایر نهادهایی که در حفظ امنیت و آرامش کشور علیرغم اینکه در برخی کشورهای همسایه ناآرامی وجود دارد، تشکر شد.

کد N295448