نماینده کاشمر:

دانشگاه محل تضارب آراء برای توسعه و بالندگی کشور است

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی دانشگاه را محلی برای تضارب آراء و ارائه انواع نقشه‏های راه برای توسعه و بالندگی کشور دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، محمد اسماعیل‌نیا ظهر امروز در نشست هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان اینکه مدیران دانشگاه به عنوان نمونه‏‌های فعال در عرصه مدیریت جهادی سعی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور منشا اثر بوده و خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه این حرکت ماندگار در تاریخ ایران اسلامی درخشش خاص خود را دارد، به تلاش این دانشگاه در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد اشاره کرد و گفت: تاثیرات این دانشگاه را در تمام حوزه‏‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی کشور می‌توان احساس کرد.

اسماعیل‌نیا در ادامه از اهتمام دانشگاه به توجه به شرکت‏‌های دانش بنیان و تحقیق و پژوهش تقدیر کرد و افزود : این دانشگاه الگویی مناسب برای توجه به دانش و تولید علم و جذب نخبگان و نیل کشور به خودکفایی در عرصه‏‌های مختلف است.

وی با اعلام اینکه دانشگاه آزاد توانسته دغدغه‏‌های خانواده‏‌ها برای ادامه تحصیل فرزندانشان را به بهترین نحو پاسخ دهد و مانع عزیمت بخش قابل توجهی از جوانان و مغزهای کشور به سایر کشورها شود، خواهان توجه دانشگاه به ارائه طرحهای زیربنایی و کاربردی در سطح کلان شد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی برای تقویت ارتباط دانشگاه با مراکز تحقیقاتی و پژوهشی خاطر نشان کرد: راهی که دکتر جاسبی آغاز کرد مبتنی بر یک مدل و روش علمی بود که اینک شاهد تداوم آن هستیم.

انتهای پیام

کد N295325