جلیلی:تعمیق رابطه امت و امام راه حل مشکلات جامعه است ‌

سیاسی

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت:تعمیق رابطه امت و امام، از ضرورت‌ها و راه‌ کاستن و حل مشکلات جامعه محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سعید جلیلی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: نمایندگی‌های رهبری در استان‌ها و ائمه جمعه در این موضوع نقش اساسی داشته و دارند.

وی با بیان این‌که هر کدام از آحاد جامعه در این موضوع نقش و تاثیر دارند، گفت: تمام اقدامات باید معطوف به دغدغه‌های مقام معظم رهبری باشد، لذا انجام فعالیت‌هایی در راستای گسترش گفتمان رهبری و تفکر انقلاب در جامعه بسیار ضروری است.

جلیلی با تاکید براین‌که هرچه پیوند امت و رهبری در جامعه عمیق‌تر و در عین‌حال به‌موقع باشد، هزینه‌های نظام کاهش خواهد یافت، تصریح کرد: در موقعیت‌های مختلف و در موضوعات متفاوت باید توجه به دغدغه‌های رهبری معطوف باشد.

وی ادامه داد: هرچه این مهم سریع‌تر عملی شود، هزینه‌های نظام و انقلاب نیز به همان میزان کمتر می‌شود، موفقیت نظام ما وابسته به همین پشتیبانی و پیوند و وحدت است که حول محور ایشان اتفاق بیفتد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به لزوم شکل‌گیری شبکه‌هایی متشکل از جریان حزب‌الله در نقاط مختلف کشور با هدف دنبال کردن دغدغه‌ها و تحقق منویات مقام معظم رهبری، که پیوند امام و امت را تعمیق بخشند، گفت: اکنون 100 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان و ده‌ها ابزار رسانه‌ای در سراسر جهان در جهت مقابل در حال تبلیغ هستند.

جلیلی گفت: حرکت‌های این فرمی با هم‌افزایی که نیروها دارند، در جهت اغنا، براساس تفکر انقلاب و گفتمان رهبری، ضروری است.

انتهای پیام

کد N294796