درخواست نماینده خرمشهر در آستانه‌ی سوم خرداد:

تیمی از سوی دولت برای رفع مشکلات خرمشهر به این منطقه اعزام شود

نماینده مردم خرمشهر در آستانه سوم خرداد روز آزادسازی این شهر از دولت خواست هیاتی را برای بررسی ورفع مشکلات خرمشهر روانه‌ی این منطقه کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، عبدالله سامری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس عنوان کرد: برازنده نیست تنها ورزشگاه خرمشهر که به نام شهید جهان آرا مزین شده هنوز مخروبه بماند و جوانان این شهر در زمین‌هایی که آثار بمب‌های شیمیایی در آن وجود دارد تمرین کند.

وی خطاب به حسن روحانی گفت: آقای رئیس جمهور به خاطر قداست خرمشهر، خون شهیدان و به اشک مادرانی که هنوز در انتظار پیکر فرزندانشان هستند شما را قسم می‌دهم برای این شهر و مردم مظلوم آن کاری انجام دهید.

او ادامه داد: جهت توسعه‌ی عمرانی و تکمیل پروژ‌ه‌های نیمه تمام، هیاتی بفرستید که معضلات خرمشهر را حل کنند با مسئولین استانی جلسه بگذارند.

سامری همچنین گفت: آیا می‌دانید پل شناور روستاهای منیخ و حفار که روزگاری محل جولان رزمندگان ایران بوده و دو طرف رودخانه خروشان کارون را به هم متصل می‌کرده حالا باعث جدایی مردم شمال و جنوب خرمشهر شده و از سوی دیگر منجر به تردد کودکان به سوی محل تحصیل خود با قایق شدند که این امر خطرات سقوط و از دست دادن جان این عزیزان را به بار خواهد آورد.

نماینده مردم خوزستان افزود: از محضر شما منادی تدبیر و امید خواستارم اتحاد از هم گسیخته را مجددا سامان دهید و ترتیبی دهید این پل دوباره بازسازی شود و در سالروز آزادی خرمشهر این هدیه‌ای از طرف شما به مردم باشد هر چند دولت دهم نتوانست این هدیه را بدهد شما به پاس این روز این هدیه را به مردم خوزستان بدهید.

انتهای پیام

کد N294150