وزیر اطلاعات:هیچ کس حق ندارد آبروی انسان ها را بازیچه دست خود قرار دهد

وزارت اطلاعات

وزیر اطلاعات در سنندج گفت: شکوفایی اقتصادی و بالندگی فرهنگی در سایه امنیت پایدار تحقق خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، حجت الاسلام سیدمحمود علوی در دومین جلسه شورای اداری استان که در استانداری کردستان برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"، اظهار کرد: این نامگذاری نشان از دغدغه ها و ضرورت هایی دارد که مقام معظم رهبری هر ساله به آنها توجه دارند.

وی افزود: این نامگذاری نشان می دهد که ما در عرصه فرهنگی و اقتصادی نیازمند یک حرکت جدی با برنامه ریزی صحیح هستیم.

علوی عنوان کرد: باید همه مردم نقش خود را در شکوفایی اقتصادی کشور ایفا کنند، زیرا مقام معظم رهبری در صحبت های آغازین خود در ایتدای سال جاری عنوان کردند که هنوز حماسه اقتصادی تحقق نیافته است.

وی با اشاره به این‌که شکوفایی اقتصادی و بالندگی فرهنگی در جامعه با امنیت پایدار قابل تحقق است، اعلام کرد: در سایه امنیت پایدار است که ذهن ها شکوفا شده و سرمایه گذاری ها بیشتر در کشور انجام می گیرد.

وزیر اطلاعات با اشاره به این‌که دین اسلام به گردش سرمایه در جامعه تاکید دارد، بیان کرد: ثروت ها باید در جامعه به کار گرفته شده و جابجا شوند تا شاهد تحولات عظیم باشیم.

وی ادامه داد: برای تحقق شعار مقام معظم رهبری، باید امنیت اقتصادی حکمفرما شده و سرمایه گذاری بیشتری در جامعه صورت بگیرد.

علوی با عنوان این‌که نباید در فعالیت سرمایه گذاران کشور اخلالی ایجاد شود، بیان کرد: باید در کشور زمینه فعالیت سرمایه گذاران فراهم باشد، امنیت ماندگار نشات گرفته از باورهای صحیح مردم است.

وی با اشاره به این‌که امنیتی که از باورهای مردم جامعه شکل بگیرد، زایل شدنی نیست، تصریح کرد: امنیتی ماندگار است که از باورهای صحیح مردم نشات گرفته باشد.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: تا زمانی که یک فرهنگ خدامحور و ایمان محور داشته باشیم، می توانیم شاهد امنیت و شکوفایی بخش های مختلف جامعه باشیم.

وی با اشاره به این‌که دین اسلام هیچگاه مخالف سرمایه دار بودن نیست، عنوان کرد: اسلام برای داشتن سرمایه هیچگاه سقفی تعیین نکرده است.

علوی اضافه کرد: باید از سرمایه گذاران و کسانی که در بخش های خصوصی فرصت های شغلی را برای مردم این آب و خاک می آفرینند، حمایت کرد.

وی با بیان این‌که باید امنیت بر همه بخش های جامعه حکفرما باشد، عنوان کرد: کسی در جامعه اسلامی حق ندارد، آبروی انسان ها را بازیچه دست خود قرار دهد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: دولت و مجموعه وزارت اطلاعات از آبروی انسان ها صیانت خواهند کرد.

وی در پایان با اشاره به درخواست استاندار کردستان مبنی بر حل مشکل فرودگاه سنندج از دولت تدبیر و امید، یادآور شد: مشکل فرودگاه سنندج را پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام

کد N293974