۰

نامه جمعی از بانوان فعال در 16 تشکل‌ دانشجویی و استادان به هاشمی رفسنجانی

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

جمعی از بانوان فعال در 16 تشکل‌ دانشجویی و استادان در آستانه بعثت پیامبر (ص) و سی و دومین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی به آیت الله هاشمی رفسنجانی نامه نوشتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این نامه به شرح ذیل است :

حضور محترم جناب آیت الله هاشمی رفسنجانی (مدظله‌العالی)

ریاست محترم هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی

سلامٌ علیکم

در روزگاری که هنوز حتی در برخی از کشورهای به ظاهر مسلمان دختران و زنان بیگناه را با نگاه ابزاری می‌بینند و تهدید می‌کنند آنان را به عنوان برده در بازار می‌فروشند، آنگاه عظمت رسالت خاتم الانبیا محمد مصطفی (ص) و عمق درد و رنج آن معلم راستین بشریت را احساس می‌کنیم که چگونه در میان مردمانی جاهل و ناآگاه که زنان را زنده بگور می‌کردند پیامبری با معجزه کتاب و با اخلاق و رفتارش ارزش و حرمت انسان را به عالمیان آموزش داد.

اینک در آستانه بعثت رسول مهربانی‌ها و همچنین سی و دومین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شایسته است بانوان شاغل به تحصیل و آموزش در دانشگاه سپاس خود را از بنیان‌گذاران دانشگاه خصوصاًجنابعالی که تاثیر گذاری غیرقابل انکاری در تغییر نگرش و فرهنگ سازی جامعه به تحصیل و اشتغال زنان مسلمان ایران زمین داشتید ابراز نمائیم.

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت، وفاداریو پایمردی به اهداف عالیه انقلاب اسلامی و بنیان گذار آن با تلاش خالصانه و سازنده، فرصت‌های حضور و اعتلای توانمند زنان در جامعه علمی کشور را فراهم ساختند و اینگونه الگوی دانایی و تحول فرهنگی و تعهد به نسل‌های آینده شدند. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی بود که به بار نشست و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا شد. اینک دانشگاه آزاد اسلامی به باور همگان توانسته است در سایه توجهات حضرت حق و زحمات مدیران توانمند و کارآمدی همچون دکتر جاسبی و البته دکتر میرزاده که به حق از آغاز دوره ریاست ایشان موجی از شور و نشاط در میان بانوان دانشگاهی ایجاد و بارقه‌های امید به فردایی بسی روشنتر در نتیجه تدابیر و سیاست های اندیشمندانه این مدیر مدبر در راستای گسترش و اوج

گیری کیفی دانشگاه آزاد اسلامی و پدیدار گشته است وزمینه را برای ارتقای سرمایه های فرهنگی و عمومی شدن آموزش در کشور و بهره مندی از فواید

علمی و آموزشی آن در عرصه های گوناگون فراهم ساخته و ثابت نمود که اسلام به زن در جامعه به عنوان انسان می نگرد، نه بر اساس زن بودن.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.